7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"This Is Us" (Fot. NBC)

0

"Lucyfer" z zamówieniem na 3. sezon. "This Is Us" od marca w polskim FOX-ie. Edward James Olmos w spin-offie "Synów Anarchii". A oprócz tego "Star Trek", "Prison Break" i nie tylko.

1. "Lucyfer" z zamówieniem na 3. sezon. Serial FOX-a wróci w przyszłym sezonie z 22 nowymi odcinkami.

2. "This Is Us" od marca w polskim FOX-ie. 1 marca o godz. 21:00 w FOX Polska wystartuje serial "Tacy jesteśmy" - czyli "This Is Us". Co środę będą pokazywane dwa kolejne odcinki.

3. Nowi aktorzy w ekipie "Star Trek: Discovery". Do ekipy nowego "Star Treka" dołączyli Maulik Pancholy ("30 Rock"), Terry Serpico ("Army Wives") i Sam Vartholomeos ("The Following").

4. Sarah Silverman ze stand-upem na Netfliksie. Sarah Silverman nagra stand-up dla Netfliksa. Zobaczymy go 30 maja.

5. Edward James Olmos w spin-offie "Synów Anarchii" - "Mayans MC". Edward James Olmos zagra Felipe Reyesa, byłego patriarchę rodziny, który po latach bycia kryminalistą chce się zmienić, zapomnieć o przyszłości i sprawić, że jego synowie staną się praworządnymi ludźmi.

6. Jason Biggs w nowym serialu komediowym ABC. Jason Biggs zagra główną rolę w komedii "Charlie Foxtrot" - dentystę stacjonującego w Fort Bragg, który obiecuje zaopiekować się narzeczoną brata, kiedy ten zostaje wysłany do Iraku.

7. Plakat zapowiadający powrót "Prison Break".

prisonbreakposter