7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

"The Big Bang Theory" bliskie zamówienia na dwa kolejne sezony. "American Horror Story" o wyborach prezydenckich. Główne role w 3. sezonie "American Crime Story" obsadzone. A oprócz tego "Goliath", spin-off "Synów Anarchii" i nie tylko.

1. "The Big Bang Theory" bliskie zamówienia na dwa kolejne sezony. "The Big Bang Theory" wróci z 11. i 12. sezonem. CBS jeszcze niczego oficjalnie nie potwierdza, ale producent wykonawczy serialu Bill Prady mówi, że to już pewne. Negocjacje z aktorami zostały zakończone pomyślnie, to znaczy główna obsada dalej będzie zarabiać po milionie dolarów za odcinek.

2. "American Horror Story" o wyborach prezydenckich. W programie "Watch What Happens Live" Ryan Murphy zdradził motyw przewodni 7. sezonu "American Horror Story": amerykańskie wybory prezydenckie 2016. Na pytanie, czy w serialu pojawi się Donald Trump, Murphy odpowiedział, że być może.

3. "Goliath" powróci z 2. sezonem. Amazon zamówił 2. sezon "Goliatha". Nowym showrunnerem będzie Clyde Phillips, dawniej producent wykonawczy "Dextera".

4. Data premiery 2. sezonu "Hand of God". "Hand of God" powróci 10 marca z 2. sezonem. Będzie to już zarazem sezon finałowy.

5. Główne role w 3. sezonie "American Crime Story" obsadzone. Edgar Ramirez wcieli się w Gianniego Versace, z kolei znany z "Glee" Darren Criss zagra jego zabójcę Andrew Cunanana.

6. Clayton Cardenas w spin-offie "Synów Anarchii". Clayton Cardenas wcieli się w Angela Reyesa, brata głównego bohatera EZ-a Reyesa, w "Mayans MC".

7. "Legion" dziś wieczorem w telewizji FOX. FOX Polska pokaże dziś o godz. 22:00 2. odcinek "Legionu" - serialu twórcy "Fargo" osadzonego w świecie X-Menów. Zapraszamy!

REKLAMA