"Carpool Karaoke" będzie teraz osobnym serialem. Zobaczcie wypakowany gwiazdami zwiastun

"Carpool Karaoke" (Fot. Apple Music)

0

Will Smith i kultowy motyw muzyczny z "Bajeru z Bel-Air", a oprócz tego Ariana Grande, Alicia Keys, John Legend, Metallica i mnóstwo innych gwiazd. "Carpool Karaoke" niewątpliwie wznosi się na nowy poziom!

Do tej pory "Carpool Karaoke" było najgłośniejszym - nie tylko w sensie dosłownym - segmentem "The Late Late Show with James Corden", a teraz stanie już na własnych nogach. Apple Music zamówiło cały sezon programu polegającego na tym, że znani ludzie będą śpiewać podczas jazdy autem.

W planach jest 16 półgodzinnych odcinków, w których zobaczymy 16 par celebrytów, które będą robić dokładnie to co wcześniej w "The Late Late Show". Pełny zwiastun "Carpool Karaoke: The Series" zawiera Jamesa Cordena i ponad tuzin gwiazd pierwszej wielkości, a zamiast jeździć ciągle autem gościom zdarza się nawet przelecieć helikopterem ze spektakularnym widokiem na Hollywood.

Corden pojawia się w duecie z Will Smithem, a piosenka, którą biorą na warsztat, to niezapomniany motyw muzyczny z serialu "Bajer z Bel-Air". Ponadto w trailerze mamy Alicię Keys i Johna Legenda, Arianę Grande z Sethem McFarlane'em, Blake'a Sheltona i Chelsea Handler czy też Billy'ego Eichnera szalejącego z całą Metallicą. W programie pojawią się także Michael Strahan, Jeff Gordon, John Cena, Shaquille O'Neal i inni.