"Pozostawieni" lecą do Australii. Zobaczcie zwiastun finałowego sezonu serialu HBO

"Pozostawieni" (Fot. HBO)

Czy koniec świata może mieć swoją optymistyczną stronę? Zwiastun 3. sezonu "Pozostawionych" pokazuje, że jak najbardziej.

16 kwietnia w HBO wystartuje 3. sezon "Pozostawionych. Wiemy, że jego hasło promocyjne to "The End Is Near" - czyli "Koniec jest bliski" - i że akcja będzie dziać się w Australii. Kevin wraz z innymi bohaterami wybierze się do tego kraju z krótką wizytą, ale plany się zmienią. Jak mówił twórca serialu Damon Lindelof, ostatecznie to nie będzie historia w stylu "rodzina Bradych jedzie na Hawaje". Ojciec Kevina (Scott Glenn) - który być może słyszy głos Boga, a być może jednak nie - wciągnie syna w pewną nieoczekiwaną sytuację, w którą wcześniej sam się wplącze.

Składający się z 8 odcinków finałowy sezon "Pozostawionych" częściowo będzie dziać się także w Teksasie. Powrócą wszyscy odtwórcy stałych ról: Justin Theroux, Carrie Coon, Amy Brenneman, Christopher Eccleston, Liv Tyler, Margaret Qualley, Chris Zylka i Janel Moloney. Wróci także cała rodzina Murphych, w tym Regina King, Kevin Carroll, Jovan Adepo i Jasmin Savoy-Brown. Scott Glenn, czyli serialowy ojciec Kevina, został awansowany do stałej obsady.

HBO właśnie wypuściło teaser, który pokazuje, jak ta finałowa podróż się zacznie. Początek wydaje się całkiem optymistyczny, choć oczywiście myśl o bliskim końcu trochę zmienia wymowę tej wycieczki.

REKLAMA