6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

Zmarł Warren Frost z "Twin Peaks". Bryan Cranston mówi, że chętnie wróci do roli Waltera White'a. Zwiastun "Archera" w klimacie noir. A oprócz tego "Ray Donovan", "Animal Kingdom" i nie tylko.

1. Zmarł znany z "Twin Peaks" Warren Frost. Aktor, który grał doktora Haywarda w "Twin Peaks", zmarł w wieku 91 lat. Zobaczymy go jeszcze w nowych odcinkach serialu.

2. "Animal Kingdom" wróci jeszcze wiosną. Telewizja TNT zapowiedziała premierę 2. sezonu "Animal Kingdom" na 30 maja.

3. Bryan Cranston mówi, że chętnie wróci do roli Waltera White'a. Bryan Cranston powiedział, że na razie nikt go nie zapraszał do "Better Call Saul", ale oczywiście chętnie by w serialu wystąpił. Jeśli tylko Vince Gilligan go zechce z powrotem, on się w nim pojawi. Ale aktor ma pewne wątpliwości, czy Walter White w tym momencie by pasował do "Better Call Saul" - w końcu nie znają się z Saulem, a jeśli to ma być tylko dwóch facetów mijających się w sklepie, taki występ może nie mieć sensu.

4. Nowe twarze w 5. sezonie "Raya Donovana". Adina Porter, Brian White i Lili Simmons dołączyli do obsady 5. sezonu "Raya Donovana". Adina Porter zagra koleżankę Raya po fachu, Brian White wcieli się w rapera, a Lili Simmons w gwiazdę filmową.

5. Natalie Morales w pilocie komedii ABC. Natalie Morales dostała jedną z głównych ról w serialu komediowym "Losing It", którego twórcą jest DJ Nash. Serial opowie o trójce dorosłego rodzeństwa i ich rodzicach, którzy mają tendencje do tracenia nad wszystkim kontroli.

6. Zwiastun "Archera" w klimacie noir. 8. sezon "Archera" będzie się toczył pod hasłem "Dreamland", co oznacza, że prawdopodobnie wszystko będzie snem. Ale za to bardzo klimatycznym.

REKLAMA