5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

0

Aktorzy z "The Walking Dead" będą w Polsce. HBO wypuści swoje seriale wcześniej ze względu na Oscary. Katherine powróci do "Pamiętników wampirów". A oprócz tego "Catastrophe", "Detektyw Monk" i nie tylko.

1. Aktorzy z "The Walking Dead" będą w Polsce. FOX zapowiedział, że 6 marca przyjadą do Polski aktorzy z "The Walking Dead" i spotkają się w Warszawie z fanami. Konkretnych nazwisk na razie nie podano.

2. HBO wypuści swoje seriale wcześniej ze względu na Oscary. Amerykańskie HBO planuje wrzucić w piątek do serwisów HBO NOW i HBO GO niedzielne odcinki "Dziewczyn", "Crashing" i "Wielkich kłamstewek". Na razie niestety nie wiemy, czy w polskim HBO GO te odcinki również pojawią się wcześniej.

3. Nowy sezon "Catastrophe" to hołd dla Carrie Fisher. Sharon Horgan i Rob Delaney mówią, że 3. sezon "Catastrophe" będzie hołdem dla Carrie Fisher. Aktorka miała zawał w samolocie z Londynu, tuż po tym jak zakończyła zdjęcia do "Catastrophe".

4. "Intelligence", "Nowe gliny" i "Detektyw Monk" w marcu w AXN. Od 8 marca, od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 będą emitowane "Nowe gliny". 23 marca o godz. 19:00 pojawi się "Intelligence". Z kolei "Detektyw Monk" będzie pokazywany od 29 marca, od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.

5. Katherine powróci do "Pamiętników wampirów". A poinformowała o tym Julie Plec na Twitterze:

REKLAMA