7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Iwan Rheon z "Gry o tron" w nowym serialu Marvela. Demi Moore pojawi się w "Imperium". Jimmy Kimmel myśli o zakończeniu telewizyjnej kariery. A oprócz tego "Pamiętniki wampirów", "iZombie", "Wielkie kłamstewka" i nie tylko.

1. Iwan Rheon z "Gry o tron" w nowym serialu Marvela. Iwan Rheon pojawi się jako Maximus - prawdopodobnie główny czarny charakter - w "Marvel's The Inhumans".

2. "The Mick" z zamówieniem na 2. sezon. FOX zamówił 2. sezon komedii "The Mick". Na razie nie ma informacji o liczbie odcinków.

3. "Wielkie kłamstewka" z bardzo dobrą oglądalnością. Pierwszy odcinek miniserialu HBO w gwiazdorskiej obsadzie zebrał 2,1 mln widzów na wszystkich platformach. To wynik lepszy o 48% od zeszłorocznego debiutu "Vinylu".

4. Demi Moore pojawi się w "Imperium". Demi Moore dostała rolę powracającą w "Imperium". Zagra pielęgniarkę z tajemniczą przeszłością, która będzie mieć związek z rodziną Lyonów.

5. Jimmy Kimmel myśli o zakończeniu telewizyjnej kariery. W 2019 roku Jimmy'emu Kimmelowi kończy się kontrakt z ABC i to może oznaczać koniec "Jimmy Kimmel Live". W wywiadzie dla Variety gospodarz popularnego talk show powiedział, że od 14 lat pracuje po 70 godzin tygodniowo i chciałby już mieć więcej czasu dla siebie i swojej rodziny.

6. Zdjęcia z przedostatniego odcinka "Pamiętników wampirów". Galerię znajdziecie tutaj.

tvd-815-1

7. Nowe zdjęcie obsady "iZombie". Serial wraca 4 kwietnia.

iZombie-Season-3-Cast-Photo-Premiere-Date

REKLAMA