7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Get Down" (Fot. Netflix)

Data powrotu "The Get Down" i premiery "American Gods". JD Pardo z główną rolą w "Mayans MC". Lea Michele w pilocie komedii ABC. A oprócz tego "American Crime Story", "Six" i nie tylko.

1. "The Get Down" wraca w kwietniu. Netflix ogłosił premierę "części II" "The Get Down" na 7 kwietnia. Akcja będzie osadzona w 1978 roku, rok po wydarzeniach z pierwszej serii, kiedy wciąż rządzi disco, ale nowy, nienazwany gatunek muzyczny już kiełkuje. Books (Justice Smith) i Mylene (Herizen F. Guardiola) znajdą się w samym środku zbliżającej się rewolucji kulturalnej.

2. W kwietniu startuje także "American Gods". Nowy serial telewizji Starz będzie mieć premierę 30 kwietnia.

american-gods-premiere-date-poster

3. JD Pardo z główną rolą w "Mayans MC". Spin-off "Synów Anarchii" skupi się na postaci Ezekiela Reyesa, zwanego EZ-em, który jest utalentowanym synem dumnej latynoskiej rodziny. Niestety, jego los został naznaczony przez kartel, a potrzeba zemsty skieruje go ku życiu, którego nigdy nie planował i przed którym nie będzie w stanie uciec.

4. Lea Michele w pilocie komedii ABC. Lea Michele zagra w nowym serialu komediowym ABC, opowiadającym o artyście hip-hopowym (Brandon Michael Hall), który startuje na burmistrza, żeby promować swoją płytę - i wygrywa. To może (choć nie musi) oznaczać bliski koniec "Scream Queens".

5. Matthew Broderick w 2. sezonie "American Crime Story". Matthew Broderick zagra u boku Annette Bening w nowym sezonie "American Crime Story", opowiadającym o huraganie Katrina. Zobaczymy go w roli Michaela D. Browna, szefa Federal Emergency Management Agency (FEMA).

6. "Six" z zamówieniem na 2. sezon. Telewizja History zamówiła 2. sezon "Six", składający się z 10 odcinków.

7. Scarlett Johansson powraca do "Saturday Night Live". Aktorka poprowadzi program 11 marca. Gościem muzycznym odcinka będzie Lorde.

REKLAMA