7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Doubt" (Fot. CBS)

"Doubt" skasowane po dwóch odcinkach. Tracy Morgan nagra stand-up dla Netfliksa. Matt Czuchry w pilocie serialu medycznego. A oprócz tego "Sense8", "Stacja Berlin" i nie tylko.

1. "Doubt" skasowane po dwóch odcinkach. CBS skasował i wycofał z ramówki serial prawniczy "Doubt". Nie wiadomo, czy pozostałe 11 odcinków - które są już nakręcone - stacja kiedykolwiek pokaże. Wiadomo za to, że do środowej ramówki w miejsce "Doubt" wejdzie "Criminal Minds: Beyond Borders".

2. Keke Palmer w obsadzie "Stacji Berlin". Keke Palmer dostała stałą rolę w 2. sezonie "Stacji Berlin". Zobaczymy ją w roli młodej agentki, która dostaje swoje pierwsze zadanie w terenie.

3. Tracy Morgan nagra stand-up dla Netfliksa. Tracy Morgan nagra stand-up zatytułowany "Staying Alive" dla Netfliksa. Premiera 16 maja.

4. Będą też nowe stand-upy Louisa C.K. na Netfliksie. Pierwszy, zatytułowany "2017" i nagrany w styczniu w Waszyngtonie, pojawi się na Netfliksie 4 kwietnia. O drugim na razie wiadomo tylko tyle, że jest w planach.

5. Dylan McDermott w nowej komedii FOX-a. Dylan McDermott zagra pilota samolotu w "LA –> Vegas" - nowej komedii telewizji FOX. Producentami serialu są Will Ferrell i Adam McKay.

6. Matt Czuchry w pilocie serialu medycznego. Matt Czuchry dostał jedną z głównych ról w "The Resident", pilocie nowego serialu medycznego FOX-a. Serial opowiadać będzie o Devonie Praveshu (Manish Dayal z "Halt and Catch Fire"), idealistycznym młodym lekarzu, który rozpoczyna pracę pod nadzorem twardego, ale i genialnego Conrada Hawkinsa (Matt Czuchry). Ten facet przekracza granice nowoczesnej medycyny - i czasem ratuje ludzkie życie, a czasem przeciwnie.

7. Zdjęcia z 2. sezonu "Sense8". Więcej znajdziecie tutaj.

sense8_01

sense02

sense03

REKLAMA