10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

W planach jest kolejny wielki crossover z superbohaterami CW. Ekipa "Gry o tron" pracuje w strasznym mrozie. Nyambi Nyambi w obsadzie "The Good Fight". A oprócz tego "Twin Peaks", gorące nazwiska w pilotach nowych seriali i nie tylko.

1. W planach jest kolejny wielki crossover z superbohaterami CW. Producent "Supergirl" Andrew Kreisberg zdradził, że CW jesienią chce zrobić kolejny crossover z czterema serialami opartymi na komiksach DC. Tym razem cały odcinek "Supergirl" ma być częścią wspólnej historii.

2. Lauren Graham w pilocie komedii FOX-a. Lauren Graham zagra główną rolę w komedii "Linda From HR", opowiadającej o pracownicy działu HR, której jedna decyzja zmienia całe jej nudne życie w coś ekscytującego i niebezpiecznego. Ponadto Lauren Graham ma się pojawić w nowym sezonie "Curb Your Enthusiasm".

3. Eden Brolin z awansem w serialu "Beyond". Eden Brolin, czyli tajemnicza Charlie Singer, będzie w stałej obsadzie 2. sezonu "Beyond".

4. Ekipa "Gry o tron" pracuje w strasznym mrozie. Zima rzeczywiście nadeszła w "Grze o tron". Kit Harington, Liam Cunningham, Kristofer Hivju i inni kręcą teraz nowe odcinki na Islandii, w 25-stopniowym mrozie i przy silnym wietrze. Page Six donosi, że aktorzy przebierają się już w hotelu i przyjeżdżają na plan w kostiumach, a w przerwach ukrywają się w ogrzewanych "rosyjskich namiotach". Dialogi muszą często wykrzykiwać, bo wiatr zagłusza ich słowa. Ekipa ma także problem ze śniegiem, którego brakuje, mimo że jest bardzo mroźno.

5. Nyambi Nyambi w obsadzie "The Good Fight". Nyambi Nyambi dostał rolę powracającą w "The Good Fight". Zobaczymy go w roli śledczego w kancelarii, gdzie pracuje teraz Diane.

6. Jenna Elfman na plakacie komedii "Imaginary Mary". Serial startuje 29 marca.

imaginarymary023

7. Jason Ritter w pilocie komediodramatu ABC. Jason Ritter zagra tytułową rolę w "The Gospel of Kevin", nowym komediodramacie ABC, opowiadającym o facecie, który dostał od Boga misję uratowania świata.

8. Ana Ortiz w pilocie komedii ABC. Aktorka dołączyła do obsady komedii "Charlie Foxtrot", której bohaterem jest dentysta wojskowy stacjonujący w Fort Bragg (w tej roli Jason Biggs). Ana Ortiz zagra Angelinę, narzeczoną jego brata i matkę dwójki nastolatków.

9. Jamie Chung w pilocie FOX-a o X-Menach. Jamie Chung wcieli się w Blink, która ma moc teleportacji. Tę postać widzieliśmy już w filmie "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie", gdzie grała ją Fan BingBing.

10. Plakaty "Miasteczka Twin Peaks" w wersji ruchomej.