10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

"Feud" w 2. sezonie opowie o księciu Karolu i księżnej Dianie. Mayim Bialik i Melissa Rauch z "The Big Bang Theory" mają dostać podwyżki. Benedict Cumberbatch w nowym serialu "Melrose". A oprócz tego "The Inhumans", "Outcast", "Modern Family" i nie tylko.

1. "Feud" w 2. sezonie opowie o księciu Karolu i księżnej Dianie. Ryan Murphy ma już plan na 2. sezon "Feud" - ten plan to "Feud: Charles and Diana". Składający się z 10 odcinków sezon napiszą Murphy i Jon Robin Baitz, twórca "Brothers & Sisters", który teraz jest w ekipie "American Crime Story: Katrina". Premiery możemy spodziewać w 2018 roku.

2. Mayim Bialik i Melissa Rauch z "The Big Bang Theory" mają dostać podwyżki. Będą kolejne podwyżki w "The Big Bang Theory". Obie wymienione panie zarabiają obecnie po 200 tys. dolarów za odcinek, podczas gdy Jim Parsons, Kaley Cuoco, Johnny Galecki, Simon Helberg i Kunal Nayyar dostają po milionie. Serwis Variety doniósł, że cała piątka zgodziła się na obniżki swoich wynagrodzeń o 100 tys., po to aby dziewczyny mogły dostać podwyżkę. Jeśli ten plan wejdzie w życie, od 11. sezonu Mayim Bialik i Melissa Rauch będą zarabiać po 450 tys., a pozostała piątka po 900 tys. za odcinek.

3. "Outcast: Opętanie" wraca w kwietniu z 2. sezonem. 2. sezon horroru Roberta Kirkmana będzie miał premierę 10 kwietnia na kanale FOX - w Polsce i 124 innych krajach. W USA prawdopodobnie dzień wcześniej.

4. Obsadzie "Modern Family" znów kończą się kontrakty. Nie ma na razie zamówienia na 9. sezon "Modern Family", bo obsadzie kończą się kontrakty po 8. sezonie. Negocjacje jeszcze się nie rozpoczęły, ale prawdopodobnie trochę potrwają, bo aktorzy znowu będą walczyć o podwyżki.

5. Jenna Fischer w pilocie nowej komedii ABC. Jenna Fischer zagra jedną z głównych ról w "Splitting Up Together", nowej komedii Emily Kapnek ("Suburgatory"), opowiadającej o parze, która się rozwodzi i w ten sposób odnajduje drogę do siebie.

6. Benedict Cumberbatch w nowym serialu "Melrose". Benedict Cumberbatch zagra główną rolę w składającym się z 5 odcinków serialu "Melrose", który wyprodukują telewizje Sky Atlantic i Showtime. Serial będzie adaptacją książek Edwarda St. Aubyna, opowiadających o losach Patricka Melrose'a, arystokraty i pełnego uroku playboya, który przesadza z narkotykami, aby zapomnieć o koszmarach z dzieciństwa związanych z tym, że był bity przez ojca.

7. Anson Mount z główną rolą w "Marvel's The Inhumans". Znany z "Hell on Wheels" Anson Mount wcieli się w Black Bolta w "The Inhumans". To bohater obdarzony głosem tak silnym, że kiedy się odezwie, potrafi zniszczyć całe miasto. Dlatego musi porozumiewać się bez słów.

8. Antonio Jaramillo w "Mayans MC". Antonio Jaramillo pojawi się w spin-offie "Synów Anarchii" w roli wiceszefa klubu Mayans MC Santo Padre.

9. Zdjęcia z premiery 3. sezonu "Fear the Walking Dead". W 3. sezonie serialowe rodziny znów się spotkają przy granicy USA z Meksykiem - i w tym momencie wszyscy bohaterowie będą mieć już za sobą traumatyczne przeżycia. Opis i więcej zdjęć znajdziecie tutaj.

fear-the-walking-dead-season-3-episode-2-colman-domingo1

10. Mamy konkurs z książkami na Facebooku. Zapraszamy!

REKLAMA