Czemu ta dziewczyna się zabiła? Pełny zwiastun serialu młodzieżowego "Trzynaście powodów" od Netfliksa

"Trzynaście powodów" (Fot. Netflix)

Wkrótce na Netfliksie zadebiutuje nowy serial młodzieżowy - ekranizacja bestsellerowej książki o nastolatce, która popełniła samobójstwo. Zobaczcie pełny zwiastun.

"Trzynaście powodów" to nowy serial Netfliksa, który jest adaptacją powieści Jaya Ashera. Będziemy w nim śledzić historię Claya Jensena (Dylan Minnette), który pewnego dnia po powrocie ze szkoły znajduje pod drzwiami tajemnicze pudełko. W środku znajdują się kasety, nagrane przez Hannah Baker (Katherine Langford), jego koleżankę z klasy i zarazem szkolną miłość, która dwa tygodnie wcześniej popełniła samobójstwo. Dziewczyna zdradza trzynaście powodów, dla których się zabiła.

Dlaczego akurat na kasetach? Reżyser serialu Tom McCarthy ("Spotlight") powiedział, że to nie przypadek. Hannah celowo wybiera analogowy środek przekazu, aby wzmocnić wiadomość skierowaną do młodych ludzi, którzy teraz żyją non stop w cyfrowym świecie.

Oprócz wymienionej dwójki w obsadzie serialu znajdują się także Kate Walsh, Brian D'Arcy James, Derek Luke, Brandon Flynn, Justin Prentice, Alisha Boe, Christian Navarro i Tommy Dorfman. Producentami serialu są Tom McCarthy, Brian Yorkey, Selena Gomez, Joy Gorman i Kristel Laiblin. Premiera zaplanowana została na 31 marca.

REKLAMA