Ziggy z "Wielkich kłamstewek" zagra małego Sheldona. Szczegóły spin-offu "The Big Bang Theory"

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

Spin-off "The Big Bang Theory" coraz bliżej! Nieoficjalnie już wiadomo, kto zagra małego Sheldona i jego mamę - i w obu przypadkach dokonano bardzo ciekawego wyboru.

CBS znalazł sposób na to, żeby Sheldon Cooper został z nami na zawsze. TVLine donosi, że Iain Armitage - czyli Ziggy, syn Jane z "Wielkich kłamstewek" HBO - będzie grał młodszą wersję najbardziej irytującego naukowca, jakiego ziemia nosiła. Informacja w tym momencie nie jest jeszcze oficjalna, wiadomo jedynie, że chłopiec jest już bliski podpisania kontraktu.

sheldon-casting

Wybrano także aktorkę, która wcieli się w młodszą wersję mamy Sheldona. To Zoe Perry, prywatnie córka Laurie Metcalf, grającej mamę dorosłego Sheldona w "The Big Bang Theory". Jak bardzo obie panie są do siebie podobne? Tutaj możecie to sprawdzić.

Formalnie jeszcze nie ma zamówienia dla pilota spin-offu "The Big Bang Theory", nie wiadomo także, jak serial będzie się nazywał. Wiemy jedynie, że bohaterem będzie mały Sheldon, dorastający w Teksasie pod okiem religijnej matki. Jim Parsons będzie producentem serialu, razem z Chuckiem Lorre'em i Steve'em Molaro, twórcami serialu-matki.

Zamówienie dla spin-offu nie oznacza końca "The Big Bang Theory", wręcz przeciwnie. CBS planuje zamówić dwa kolejne sezony, a obecnie trwają negocjacje wynagrodzeń dla Mayim Bialik i Melissy Rauch, które prawdopodobnie dostaną podwyżki.

REKLAMA