Co się wydarzy w finale "Pamiętników wampirów"? Mamy zapowiedź odcinka i kilka spoilerów

"Pamiętniki wampirów" (Fot. CW)

Powrót Eleny i ponowne rzucenie jej w ramiona Damona to nie wszystko. W finale "Pamiętników wampirów" raz jeszcze w Mystic Falls rozpęta się piekło i nie obędzie się bez ofiar.

"Kiedy stawką staje się los Mystic Falls, Stefan i Damon muszą stoczyć ostatnią bitwę ze swoim największym wrogiem" - głosi oficjalny opis finału "Pamiętników wampirów". Ale fani, zwłaszcza ci dawni, czekają przede wszystkim na przebudzenie Eleny i jej wspólne sceny z braćmi Salvatore. Pojawiły się one w teaserach finału i wygląda na to, że CW więcej nie ujawni. Oficjalna zapowiedź finałowego odcinka nie przynosi nic nowego.

Co jeszcze wiemy o zakończeniu "Pamiętników wampirów"? The Hollywood Reporter zebrał wszelkie możliwe spoilery. Po wczorajszym odcinku możemy być pewni, że przebudzenie Eleny nie oznacza powrotu trójkąta miłosnego z nią, Damonem i Stefanem. Ten ostatni już nie jest wolny, co zostawia samych Damona i Elenę, którzy pewnie będą żyli długo i szczęśliwie.

Kto z dawnych bohaterów powróci? Na pewno Kayla Ewell jako Vicki, siostra Matta, a także Michael Malarkey jako Enzo i Michael Trevino jako Tyler. Pojawi się także Steven R. McQueen jako Jeremy, młodszy brat Eleny, i David Anders jako John, prawdziwy ojciec Eleny.

Ponieważ w Mystic Falls raz jeszcze rozpęta się piekło, ktoś zginie. I tym kimś ma być jedna z głównych postaci, bo w przypadku bohatera drugoplanowego nie miałoby to takiej siły rażenia. Aktorzy i twórcy zapewniają, że zakończenie będzie bardzo satysfakcjonujące i że wątki głównych bohaterów zostaną pozamykane jak należy. Powrotu do wampirzego miasteczka nikt nie przewiduje. "Za 10 lat pewnie będę żył na ranczu w Wyoming i już nigdy o mnie nie usłyszycie. Dobrze jest zamknąć ten rozdział... jest coś pięknego w zakończeniu" - skomentował Ian Somerhalder.

Finałowy odcinek "Pamiętników wampirów" nosi tytuł "I Was Feeling Epic". Emisja zaplanowana jest na 10 marca.

REKLAMA