8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"One Day at a Time" (Fot. Netflix)

Powstanie 2. sezon "One Day at a Time". Netflix dołącza do produkcji BBC i Canal+. "Fortitude" wraca z 2. sezonem w Ale kino+. A oprócz tego "Ray Donovan", "Star Wars Rebels" i nie tylko.

1. Netflix zamówił 2. sezon "One Day at a Time". Powstanie 13 nowych odcinków.

2. Rhys Coiro w 5. sezonie "Raya Donovana". Znany z "Entourage" Rhys Coiro pojawi się w dwóch odcinkach w roli menedżera, który jest także mężem dużej gwiazdy.

3. Znane twarze w obsadzie pilota "Doomsday". Claire Holt i Taye Diggs dołączyli do obsady pilota ABC, opowiadającego o think tanku, który wymyśla najgorsze scenariusze, jakie mogą spotkać USA.

4. Nowy serial "Clique" startuje dziś w BBC Three. "Clique" to psychologiczny thriller, opowiadający o studentkach, które zostają wciągnięte do specyficznego kółka dziewczyn alfa pod przewodnictwem profesorki. Premiera w Wielkiej Brytanii 5 marca.

5. Netflix dołącza do produkcji BBC i Canal+. Netflix wyprodukuje razem z BBC dramat historyczny "Troy: Fall of a City" o upadku Troi. Scenariusz pisze David Farr ("Nocny recepcjonista"). Poza tym Netflix i BBC stworzą razem thriller "Black Earth Rising". Z kolei razem z francuskim Canal+ Netflix wyprodukuje serial "The Spy", opowiadający o izraelskim szpiegu Eli Cohenie, który w latach 60. działał na terenie Syrii.

6. Patrick Fischler w pilocie telewizji SyFy. Patrick Fischler dołączył do obsady pilota serialu "Happy!", opartego na powieści graficznej Granta Morrisona i Daricka Robertsona. Serial opowiadać będzie historię byłego detektywa policji, który został płatnym zabójcą pracującym dla mafii. Fischler wcieli się w Smoothie'ego, jednego z pomagierów mafii.

7. "Fortitude" wraca z 2. sezonem w Ale kino+. Premiera w niedzielę 5 marca o godz. 20:10. Kolejne odcinki w kolejne niedziele.

8. "Star Wars Rebels" z 4. sezonem. Premiera nowych odcinków zaplanowana została na jesień.

REKLAMA