9 serialowych powrotów, które zobaczymy w marcu

"The Americans" (Fot. FX)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Przed nami kolejny miesiąc, w którym nie zabraknie dobrych seriali. Prezentowaliśmy już nowości, teraz czas na powroty - "The Americans", "American Crime", "The Originals" i inne.

"The Americans" (sezon 5) - 7 marca

"The Americans" wraca już za kilka dni, a większych spoilerów jak nie było tak nie ma. Prawdopodobnie dlatego, że stawki znów wzrosną, a wydarzenia przyspieszą. Oficjalny opis 5. sezon jest bardzo enigmatyczny.

W nowym sezonie "The Americans" aranżowane małżeństwo Philipa i Elizabeth Jenningsów stanie się bardziej namiętne i prawdziwe w obliczu eskalacji zimnej wojny. Znajomość Paige z Matthew, synem ich sąsiada, agenta FBI Stana Beemana, dalej komplikuje sprawy, jako że Stan - najlepszy przyjaciel Philipa - pozostaje największym zagrożeniem dla bezpieczeństwa Jenningsów.

W pełnym zwiastunie 5. sezonu "The Americans" (u góry strony) centralnymi postaciami nie są Philip i Elizabeth, a ich nastoletnia córka Paige, która na początku narzeka, że ma koszmary i nie może spać po nocach, zaś później uczy się wymierzać ciosy pod okiem matki. "Są rzeczy, które możemy ci pokazać" - zapewnia ją Elizabeth. Tymczasem Philip wciąż obawia się, że na dziewczynę spadło trochę za dużo atrakcji naraz.

Philip jest też tą osobą, która martwi się, że zbliża się koniec szpiegowskiej kariery Jenningsów. I rzeczywiście, wydaje się, że powody do zmartwienia są całkiem poważne, bo Stan Beeman gromadzi coraz więcej dowodów, które prędzej czy później muszą go zaprowadzić na właściwy trop.

Oprócz zwiastuna pojawiły się teasery z nadlatującymi samolotami, które pokazują, że Jenningsowie - zarówno rodzice, jak i Paige - nie reagują w sytuacji zagrożenia tak jak "zwykli" ludzie. Podczas gdy wszyscy instynktownie się ukrywają, nasi szpiedzy idą dalej jak gdyby nigdy nic.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
REKLAMA