8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

0

W 3. sezonie "Better Call Saul" zobaczymy już Saula Goodmana. CW wypuściło opis muzycznego crossovera "Flasha" i "Supergirl". "Unforgotten" z zamówieniem na 3. sezon. A oprócz tego "The Inhumans", "Mayans MC" i komisarz Maigret w Ale kino+.

1. W 3. sezonie "Better Call Saul" zobaczymy Saula Goodmana. Bob Odenkirk powiedział, że w 3. sezonie "Better Call Saul" Jimmy McGill stanie się już Saulem Goodmanem, ale to jeszcze nie będzie Saul Goodman, jakiego znamy z "Breaking Bad". "Ta postać pojawi się w troszeczkę innej formie, niż do tej pory znaliście" - powiedział aktor. Odenkirk zdradził także, że Gus Fring w tym sezonie będzie mieć cały duży wątek - dowiemy się, jak powstało jego imperium z kurczakami w szyldzie.

2. Opis muzycznego crossovera "Flasha" i "Supergirl". Telewizja CW wypuściła opisy odcinków "Star-Crossed" ("Supergirl") i "Duet" ("Flash"), składających się na crossover. Wszystko rozpocznie się pod koniec odcinka "Supergirl", w którym pojawi się nowy czarny charakter (w tej roli Teri Hatcher, czyli dawna Lois Lane), dziewczyna Winna wplącze go w kłopoty z prawem, a Supergirl zostanie zaatakowana przez Music Meistera. Znajdującą się w stanie śpiączki bohaterkę ratować będzie Barry z "Flasha", ale on też skończy w podobnej śpiączce. Flash i Supergirl znajdą się razem w alternatywnej rzeczywistości, gdzie życie jest jak musical i tylko śpiewając i tańcząc, można się uratować.

3. Richard Cabral dołącza do obsady "Mayans MC". Znany z "American Crime" Richard Cabral wcieli się w Johnny'ego Cruza, zwanego El Loco.

4. Pierwsze foty z planu "Marvel's The Inhumans". Zdjęcia do serialu już się rozpoczęły na Hawajach. "Marvel's The Inhumans" ma zamówienie na cały sezon, premiera w kinach IMAX została przewidziana na pierwszy weekend września.

5. "Unforgotten" z zamówieniem na 3. sezon. Telewizja ITV zamówiła 3. sezon serialu kryminalnego "Unforgotten", składający się z 6 odcinków.

6. Sean Teale w pilocie FOX-a o X-Menach. Znany z "Reign" Sean Teale wcieli się w mutanta Marcosa Diaza, zwanego Eclipse, który potrafi "absorbować i manipulować fotonami".

7. Kim Cattrall zagra amerykańską prezydent w szwedzkim serialu. Kim Cattrall pojawi się 2. sezonie szwedzkiego serialu kryminalnego "Modus" w roli prezydent USA, której wizyta w Sztokholmie będzie miała straszne konsekwencje.

8. Komisarz Maigret w Ale kino+. Komisarz Maigret - bohater 75 powieści, 28 opowiadań i prawie 60 ekranizacji - będzie gościć w marcu w poniedziałkowe wieczory w Ale kino+. 6 marca o godz. 20:10 pokazany zostanie francuski film "Pułapka" z 1958 roku, a tydzień później "Śmierć na klęczkach" z 1959 roku. W kolejne poniedziałki pojawi się dwuodcinkowa brytyjska seria z Rowanem Atkinsonem: "Maigret zastawia sidła" oraz "Maigret i jego nieboszczyk". Będziemy jeszcze o niej pisać w Serialowej alternatywie, a dziś zapraszamy na "Pułapkę". Więcej o obu francuskich filmach z Maigretem w roli głównej przeczytacie tutaj.

pulapka-maigret56