8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

"Riverdale" z zamówieniem na 2. sezon. Jason Isaacs kapitanem "Star Trek: Discovery". Patricia Clarkson w nowym serialu HBO. A oprócz tego "American Gods", "Veep", "Zaginiony" i nie tylko.

1. "Riverdale" z zamówieniem na 2. sezon.Telewizja CW zamówiła 2. sezon "Riverdale". Serial ma przyzwoitą oglądalność w USA (średnio 1,2 mln/0,5), ciepło przyjęli go także krytycy.

2. Jason Isaacs kapitanem "Star Trek: Discovery". Nowy statek ze świata Star Treka ma już swojego kapitana. Zagra go Jason Isaacs, a premiery serialu możemy się spodziewać późnym latem albo wczesną jesienią.

3. Diane Farr w obsadzie komedii Emily Kapnek. Diane Farr dołączyła do obsady pilota "Splitting Up Together". Zagra siostrę głównej bohaterki.

4. Patricia Clarkson w nowym serialu HBO. Patricia Clarkson zagra matkę głównej bohaterki w serialowej adaptacji "Sharp Objects" Gillian Flynn. Serial będzie opowiadać o losach reporterki Camille Preaker (Amy Adams), która wraca do domu, do małego miasteczka, po krótkim pobycie w szpitalu psychiatrycznym i rozwiązuje sprawę morderstwa dwóch dziewczyn.

5. Orlando Jones jako pan Nancy z "American Gods". Na łamach "Vanity Fair" aktor opowiada o swojej postaci. Pojawiło się też pierwsze zdjęcie.

american-gods-first-look-orlando-jones

6. Cristela Alonzo w nowym serialu ABC. Cristela Alonzo dołączyła do obsady pilota "The Gospel of Kevin", w którym Jason Ritter dostanie od Boga misję ratowania świata.

7. "Zaginiony" powraca z 2. sezonem w Ale kino+. 8 marca o godz. 20:10 startuje w Ale kino+ "Zaginiony 2". Naszych 10 powodów, dla których warto oglądać ten świetny brytyjski serial, znajdziecie tutaj.

8. Julia Louis-Dreyfus prezentuje plakat "Veepa" na 6. sezon. Serial wraca 16 kwietnia.

REKLAMA