12 świetnych seriali utrzymanych w gorących klimatach

"Black Sails" (Fot. Starz)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Zapraszamy Was na tropikalne wyspy, plaże, pustynie i do rozgrzanych miast - a wszystko to z okazji premiery 4. sezonu "Piratów" w Canal+ (w czwartek 9 marca o godz. 21:00).

"Piraci"

"Black Sails" (Fot. Starz)

"Black Sails" (Fot. Starz)

Przegląd gorących seriali zaczynamy od produkcji telewizji Starz, która z sezonu na sezon coraz bardziej rozwijała swoje żagle, przygotowując nas do finałowej rozgrywki. 4. sezon "Piratów", którego emisję rozpoczyna jutro Canal+, to już ostatni i zarazem najbardziej widowiskowy etap walki o wyspę New Providence pomiędzy brytyjskim imperium, reprezentowanym przez kapitana Woodesa Rogersa i jego piękną sojuszniczkę, a coraz bardziej zdeterminowanymi i coraz lepiej zorganizowanymi piratami. Dla obu stron to starcie na śmierć i życie, a jak bardzo wzrosły stawki, widać już w premierze sezonu, która przynosi zrealizowaną z rozmachem bitwę oraz odpowiedź na pytanie, czemu lepiej nie wkurzać Czarnobrodego.

Serialowi "Piraci", których producentem jest Michael Bay ("Transformers", "Armageddon"), to mocna, realistyczna historia przeznaczona tylko dla dorosłych widzów. W przepięknych okolicznościach przyrody, na rajskich plażach Bahamów i błękitnym morzu rozgrywają się okrutne, krwawe sceny, a i w burdelach w porcie Nassau nie brakuje akcji. Ponieważ to produkcja Starz, nie ma żadnych ograniczeń w pokazywaniu golizny i przemocy. Serial zasiedlają całe zastępy antybohaterów, których ściągnęły na Karaiby motywacje znacznie bardziej mroczne i skomplikowane niż chłopięce zamiłowanie do przygód. Ale przygód w "Piratach" oczywiście też nie brakuje, podobnie jak regularnych bitew morskich, pokręconych intryg i politycznych gierek, których nie powstydziłby się Frank Underwood.

A wszystko to dzieje się w tak wspaniałej scenerii, że patrząc na szarości za oknem, najchętniej sami byśmy uciekli na Karaiby poszukać słońca i hiszpańskich skarbów (mając przy tym nadzieję, że nikt nas nie skróci o głowę). Was też do takiej ucieczki zachęcamy - 4. sezon "Piratów" startuje w Canal+ 9 marca o godz. 21:00 i będzie emitowany w czwartki po dwa odcinki. Z okazji 22. urodzin Canal+ premiera serialu będzie dostępna dla wszystkich abonentów nc+ w ramach odkodowanego pasma. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
REKLAMA