8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Tabu" (Fot. BBC)

"Tabu" dostało zamówienie na 2. sezon. "Billions" powróci z 3. sezonem. "Piraci" wracają dziś do Canal+. A oprócz tego crossover "Flasha" i "Supergirl", "Iron Fist" i serialowe nowości.

1. "Tabu" dostało zamówienie na 2. sezon. Telewizje BBC i FX zamówiły 2. sezon serialu "Tabu", który będzie liczył 8 odcinków. Przy okazji mamy wieści o "Peaky Blinders" (obie produkcje łączy osoba twórcy, Stevena Knighta) - zdjęcia do 5. sezonu ruszają jeszcze w marcu, co oznacza, że wciąż jest szansa na premierę w tym roku.

2. "Billions" powróci z 3. sezonem. Showtime zamówił 3. sezon "Billions". Jego premiera jest zaplanowana na początek 2018 roku.

3. Shannon Purser w nowym serialu NBC. Znana z roli Barb w "Stranger Things" aktorka zagra uczennicę w pilocie "Drama High", nowego serialu NBC, który tworzy Jason Katims ("Parenthood"). Serial oparty na książce z 2013 roku opowiadać będzie o szkolnym teatrze, który prowadzi nauczyciel zarażający swoją pasją całe miasteczko.

4. Colleen Wing w nowym zwiastunie "Iron Fista". Serial będzie mieć premierę 17 marca.

5. "Piraci" wracają dziś do Canal+. 4. sezon "Piratów" startuje 9 marca o godz. 21:00 i będzie emitowany w czwartki po dwa odcinki. Z okazji 22. urodzin Canal+ premiera serialu będzie dostępna dla wszystkich abonentów nc+ w ramach odkodowanego pasma.

6. Laverne Cox w pilocie serialu ABC. Laverne Cox zagra w pilocie "The Trustee" byłą przestępczynię, która pomaga policji. Meaghan Rath ("Being Human") wcieli się w policjantkę, która będzie z nią współpracować.

7. Zachary Knighton i Tim DeKay w pilocie komedii FOX-a. Obaj panowie dostali stałe role w komedii "Linda From HR". Tytułową Lindę gra Lauren Graham, Tim DeKay wcieli się w jej męża, a Zachary Knighton w księgowego, który lubi spędzać czas z Lindą.

8. Zdjęcia z muzycznego crossovera "Flasha" i "Supergirl". Więcej znajdziecie tutaj.

Duet

flash02

Duet

REKLAMA