10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Nocny recepcjonista" (Fot. BBC)

BBC i AMC planują 2. sezon "Nocnego recepcjonisty". Jane Lynch pojawi się w "The Good Fight". Josh Radnor zagra w nowym serialu Jasona Katimsa. A oprócz tego "Preacher", "Nashville", "Pamiętniki wampirów" i nie tylko.

1. BBC i AMC planują 2. sezon "Nocnego recepcjonisty". AMC, BBC i firma produkcyjna Ink Factory myślą o 2. sezonie "Nocnego recepcjonisty". Projekt jest w bardzo wczesnej fazie rozwoju, nic nie jest ustalone, nie ma też w tym momencie scenariusza. Ale wszystkie strony chciałyby, żeby serial powrócił.

2. Jane Lynch zagra "The Good Fight". Jane Lynch pojawi się gościnnie w roli nietypowej agentki FBI. Zobaczymy ją w 9. odcinku, ale Kingowie mówią, że być może będzie co jakiś powracać.

3. Nowe twarze w 2. sezonie "Preachera". "Preacher" wymienia swoją drugoplanową obsadzę. Noah Taylor, Pip Torrens i Julie Ann Emery dostali stałe role, z kolei Malcolm Barrett, Ronald Guttman i Justin Prentice pojawią się w rolach powracających.

4. Rachel Bilson i Kaitlin Doubleday w obsadzie "Nashville". Rachel Bilson i Kaitlin Doubleday pojawią się w "Nashville", kiedy serial wróci po przerwie. Szczegółów dotyczących ich ról nie ujawniono. Zapowiedź drugiej części sezonu możecie obejrzeć poniżej.

5. HBO planuje miniserial o wyborach wygranych przez Trumpa. Ekipa "Game Change" stworzy dla HBO miniserial o wyborach prezydenckich 2016 w USA.

6. Josh Radnor w nowym serialu Jasona Katimsa. Josh Radnor dostał rolę nauczyciela entuzjasty, prowadzącego kółko teatralne w "Drama High". Pilot został zamówiony przez NBC.

7. Showtime rezygnuje z komedii "Mating". Serial komediowy o związkach z Taranem Killamem z "Saturday Night Live" w roli głównej nie dostanie zamówienia.

8. "Baskets" z zamówieniem na 3. sezon. Telewizja FX zamówiła 3. sezon serialu komediowego "Baskets".

9. Koniec "Mercy Street" po dwóch sezonach. PBS ogłosił, że serial już nie wróci po finale 2. sezonu.

10. Dłuższy zwiastun finału "Pamiętników wampirów". Wampiry dziś w nocy udadzą się na wieczny spoczynek, a tymczasem możecie zobaczyć (króciutki) moment przebudzenia Eleny.

REKLAMA