"Preacher" wraca latem. Zobaczcie zdjęcia z 2. sezonu

"Preacher" (Fot. AMC)

0

Kaznodzieja z Teksasu, irlandzki wampir i dziewczyna o imieniu Tulip tego lata rozpoczną swoją wielką podróż. Telewizja AMC podała datę premiery 2. sezonu i wypuściła pierwsze zdjęcia.

Telewizja AMC poinformowała, że "Preacher" wraca 19 czerwca. 2. sezon będzie składał się z 13 odcinków, w których kaznodzieja z Teksasu Jesse Custer (Dominic Cooper), jego była dziewczyna Tulip (Ruth Negga) i irlandzki wampir Cassidy (Joseph Gilgun) rozpoczną wyprawę w poszukiwaniu Boga oraz zostaną wciągnięci w wojnę pomiędzy niebem, piekłem i wszystkim pośrodku.

Jak dowiedzieliśmy się pod koniec 1. sezonu, Jessego i jego przyjaciół prześladuje tajemniczy kowboj (Graham McTavish), który jest komiksowym Świętym od Morderców. Teraz zobaczymy go ponownie, a poza tym większość obsady będzie wymieniona ze względu na to, co wydarzyło się w finale poprzedniej serii. W nowych rolach pojawią się Noah Taylor, Pip Torrens, Julie Ann Emery, Malcolm Barrett, Justin Prentice i Ronald Guttman. Na razie nie ma informacji, kto zagra którą postać, ale mamy pierwsze zdjęcia z 2. sezonu "Preachera".

Gdybyście chcieli nadrobić 1. sezon, jest dostępny w Polsce w serwisie Amazon Prime Video.

preacher02

preacher03

preacher04

preacher05