Jimmy ma kłopoty na zdjęciach z 3. sezonu "Better Call Saul". A poza tym mamy jeszcze więcej Gusa Fringa

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

"Better Call Saul" w trzeciej odsłonie postawi Jimmy'ego w bardzo trudnej sytuacji i przyspieszy jego ewolucję w Saula. Nowe zdjęcia zapowiadają także duży wątek Gusa Fringa.

10 kwietnia wraca z 3. sezonem "Better Call Saul". Po tym jak Chuck nagrał w tajemnicy wyznanie Jimmy'ego, że fałszował dokumenty, możemy spodziewać się dużych kłopotów dla głównego bohatera. Jimmy'emu grozi więzienie i raczej nie ma szans, aby jego ukochana Kim dalej trwała u jego boku (choć nowe zdjęcia promocyjne mogą - ale nie muszą - sugerować, że to właśnie ona będzie go bronić przed sądem).

Dlatego należy się spodziewać, że w 3. sezonie "Better Call Saul" przyspieszy i przestanie już odwlekać to co nieuniknione, czyli przemianę Jimmy'ego McGilla w Saula Goodmana. Przyznał to oficjalnie sam Bob Odenkirk, który jednak zaznaczył, że to jeszcze nie będzie Saul Goodman, jakiego znamy z "Breaking Bad". "Ta postać pojawi się w troszeczkę innej formie, niż do tej pory znaliście" - powiedział aktor.

Co poza tym? Oczywiście Gus Fring, który w tym sezonie będzie mieć już cały duży wątek. Poznamy go bliżej i dowiemy się, jak powstało jego imperium z kurczakami w szyldzie. Połączeniem pomiędzy nim a Jimmym będzie Mike, który dostał od Gusa wiadomość w finale 2. sezonu. Na pojawienie się Waltera White'a nie ma w tym momencie szans - Saul spotka go dopiero za sześć lat, a teraz co najwyżej mogliby minąć się w supermarkecie.

better-call-saul03

better-call-saul04

better-call-saul05

better-call-saul06

better-call-saul07

better-call-saul08

REKLAMA