7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Teoria wielkiego podrywu" (Fot. CBS)

0

Spin-off "The Big Bang Theory" dostał zamówienie. Susan Sarandon pojawi się w 5. sezonie "Raya Donovana". "Feud: Bette and Joan" w kwietniu na kanale FOX. A oprócz tego "Doktor Who", "Quantico" i nie tylko.

1. Spin-off "The Big Bang Theory" dostał zamówienie. Prequel "The Big Bang Theory" opowiadający o małym Sheldonie dostał zamówienie - i to od razu dla serialu, a nie tylko pilota. Główną rolę będzie grać Iain Armitage - Ziggy z "Wielkich kłamstewek". Jim Parsons będzie narratorem.

2. Krysta Rodriguez pojawi się w "Quantico". Krysta Rodriguez dostała rolę powracającą w 2. sezonie "Quantico". Zobaczymy ją w roli założycielki platformy networkingowej dla kobiet.

3. Susan Sarandon w obsadzie "Raya Donovana". Susan Sarandon pojawi się w 5. sezonie "Raya Donovana" w roli szefowej studia filmowego.

4. Nowy zwiastun 10. sezonu "Doktora Who". A w nim Bill, Missy i robot, który zna emoji.

5. David Giuntoli i Poppy Montgomery w nowym serialu CBS. David Giuntoli i Poppy Montgomery dostali główne role w serialu "Mission Control", opowiadającym o astronautach NASA.

6. Ben Lawson w pilocie komedii NBC. Ben Lawson zagra główną rolę męską (u boku Leah Remini) w serialowym reboocie komedii "What About Barb?".

7. "Feud: Bette and Joan" w kwietniu na kanale FOX. 6 kwietnia o godz. 22:00 startuje w FOX Polska nowy serial Ryana Murphy'ego osadzony w Hollywood. Polski tytuł to "Konflikt: Bette i Joan". Z kolei 10 kwietnia w FOX-ie premierę będzie mieć 2. sezon serialu "Outcast: Opętanie".

feud01