7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

"Gracze" i "Niepewne" latem w HBO. Telewizja CW podała daty finałów swoich seriali. Finn Jones wini Donalda Trumpa za kiepskie recenzje "Iron Fista". A oprócz tego "Kacze opowieści", serialowe nowości i kolejny interesujący projekt Netfliksa.

1. "Gracze" i "Niepewne" latem w HBO. 23 lipca wystartują nowe sezony komedii "Gracze" i "Niepewne". Issa Rae nagrała z tej okazji komunikat.

2. Telewizja CW podała daty finałów swoich seriali. Już 4 kwietnia zakończy swój sezon "DC's Legends of Tomorrow". Na 11 maja zaplanowany został finał "Riverdale", a na 18 maja - "Supernatural". 22 maja zostaną pokazane finały Supergirl" i "Jane the Virgin", 23 maja - "The Flash", a 24 maja "Arrow" i "The 100".

3. Finn Jones wini Donalda Trumpa za kiepskie recenzje "Iron Fista". Ostatnio to był serial "nie dla krytyków", teraz Finn Jones mówi, że uprzywilejowany biały miliarder nie najlepiej kojarzy się Amerykanom, po tym jak władzę przejął Donald Trump. Stąd - według aktora - nie najlepsze recenzje serialu.

4. Jane Lynch w pilocie komedii NBC. Jane Lynch zagra jedną z głównych ról w nowym sitcomie "Relatively Happy". Zobaczymy ją w roli prawniczki w trzyczęściowym garniturze, która pije szkocką i romansuje z kobietami. Rola początkowo była napisana dla faceta, ale okazało się, że Jane Lynch najlepiej do niej pasowała.

5. Niedokończony film Orsona Wellesa pojawi się na Netfliksie. Film "The Other Side of the Wind", który Orson Welles zaczął tworzyć w 1970 roku, dokończy dla Netfliksa Peter Bogdanovich.

6. Jeff Daniels w nowym serialu Hulu. Jeff Daniels zagra szefa antyterrorystycznej jednostki FBI w Nowym Jorku w 10-odcinkowym serialu "The Looming Tower", opowiadającym o tym, co działo się w USA po 11 września 2011.

7. Nowy klip promujący "Kacze opowieści". Kultowy serial w nowej odsłonie wróci tego lata.

REKLAMA