8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Expanse" (Fot. SyFy)

0

"The Expanse" z zamówieniem na 3. sezon. Telewizja FX zamawia kolejny serial Ryana Murphy'ego. "Downward Dog" z premierą w maju. A oprócz tego "This Is Us", "12 małp", "Iron Fist" i nie tylko.

1. "The Expanse" z zamówieniem na 3. sezon. Telewizja SyFy zamówiła składający się z 13 odcinków 3. sezon "The Expanse". Premiera w 2018 roku.

2. Telewizja FX zamawia kolejny serial Ryana Murphy'ego. Nowy serial najbardziej zapracowanego showrunnera na świecie nazywa się "Pose" i opowiadać będzie o Nowym Jorku z lat 80., w którym konfrontowały się różne style życia i grupy społeczne. Z jednej strony pojawili się bogacze w stylu Donalda Trumpa, z drugiej wyrosła nowa scena artystyczna, z trzeciej - narodziła się superkultura LGBT, zwana ball culture. To wszystko i jeszcze więcej pokazane zostanie w "Pose", które ma zadebiutować w 2018 roku. Listę wszystkich projektów, nad którymi obecnie pracuje Murphy, znajdziecie tutaj.

3. "This Is Us" ze świetną oglądalnością w finale. Finał "This Is Us" miał najlepszą oglądalność z całego 1. sezonu - 12,84 mln/3,4.

4. Ile czasu potrzebuje Danny Rand, żeby zostać superbohaterem? Finn Jones twierdzi, że kilka sezonów. Na razie bohater "Iron Fista" szuka swojej tożsamości.

5. "12 małp" z finałowym 4. sezonem. Telewizja SyFy zamówiła 4. sezon "12 małp", składający się z 10 odcinków. To już sezon finałowy. W maju tego roku z kolei premierę będzie mieć 3. sezon, który SyFy zamierza w całości pokazać w trzy wieczory, od 19 do 21 maja.

6. "Downward Dog" z premierą w maju. Serial komediowy ABC z Allison Tolman i gadającym psem będzie mieć premierę 17 maja.

7. Emily VanCamp w nowym serialu FOX-a. Emily VanCamp dołączyła do obsady pilota serialu medycznego "The Resident". Zagra pielęgniarkę romansującą z lekarzem, w którego wcielać się będzie Matt Czuchry.

8. "Tabu" dziś wieczorem w HBO. W piątek 17 marca o godz. 20:10 w HBO startuje "Tabu". Cały sezon już jest dostępny w HBO GO.