Koniec świata w rytmie piosenki zespołu ABBA. Zobaczcie pełny zwiastun 3. sezonu "Pozostawionych"

"Pozostawieni" (Fot. HBO)

Zwiastun finałowego sezonu "Pozostawionych" pokazuje, że to nie żarty z tym końcem świata. Ale jest ktoś, kto może uratować ludzkość - niczym nowy Jezus.

16 kwietnia w HBO wystartuje 3. sezon "Pozostawionych. Wiemy, że jego hasło promocyjne to "The End Is Near" - czyli "Koniec jest bliski" - i że akcja będzie dziać się w Australii. Kevin wraz z innymi bohaterami wybierze się do tego kraju z krótką wizytą, ale plany się zmienią. Jak mówił twórca serialu Damon Lindelof, ostatecznie to nie będzie historia w stylu "rodzina Bradych jedzie na Hawaje". Ojciec Kevina (Scott Glenn) - który być może słyszy głos Boga, a być może jednak nie - wciągnie syna w pewną nieoczekiwaną sytuację, w którą wcześniej sam się wplącze.

Składający się z 8 odcinków finałowy sezon "Pozostawionych" częściowo będzie dziać się także w Teksasie. Powrócą wszyscy odtwórcy stałych ról: Justin Theroux, Carrie Coon, Amy Brenneman, Christopher Eccleston, Liv Tyler, Margaret Qualley, Chris Zylka i Janel Moloney. Wróci także cała rodzina Murphych, w tym Regina King, Kevin Carroll, Jovan Adepo i Jasmin Savoy-Brown. Scott Glenn, czyli serialowy ojciec Kevina, został awansowany do stałej obsady.

Pełny zwiastun sezonu, który właśnie wypuściło HBO, rzuca sporo światła na jego fabułę. Już wiemy, że w serialu zapowiadany jest prawdziwy koniec świata w wyniku ogólnoświatowych powodzi. A nastąpi on w siódmą rocznicę zniknięcia, które to wszystko rozpoczęło. Ponoć jednak jest taki człowiek, który może uratować świat - nasz dobry znajomy Kevin Garvey.

theleftovers035

REKLAMA