13 postaci drugoplanowych, które zasługują na spin-off

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

CBS ostatnio zamówił spin-off "Teorii wielkiego podrywu" z małym Sheldonem. A my podpowiadamy, gdzie na drugim planie można znaleźć fajnych bohaterów, którzy mogliby mieć własne seriale.

Mickey Milkovich - "Shameless"


"Shameless" (Fot. Showtime)

"Shameless" (Fot. Showtime)


Przez siedem sezonów "Shameless" (z przerwami) trudno było wyobrazić sobie w tym serialu gorętszą parę niż Mickey i Ian. Gdy jednak szalony i namiętny związek dwójki na pozór kompletnie niepasujących do siebie bohaterów ostatecznie się rozpadł, powstała sporych rozmiarów dziura, którą zapełnić mógłby chyba tylko spin-off z Milkovichem w roli głównej.

Musiałaby to być absolutnie szalona produkcja, podobnie jak szalony jest sam bohater, skrywający swoje uczucia głęboko pod agresywną powierzchnią. Trudno sobie wymarzyć lepszą postać, bo Mickey to człowiek wymykający się wszelkim klasyfikacjom. Taki, którego jednocześnie się nie znosi i uwielbia, a jego kolejne wariactwa przyjmuje się bez mrugnięcia okiem, bo i tak wiadomo, że prędzej czy później nastąpi moment szczerości, w którym emocje eksplodują z siłą potężniejszą niż u kogokolwiek innego.

Chciałoby się więc zobaczyć taki serial z prostego powodu – mało jest bohaterów, którzy zasługują na szczęście i których jednocześnie tak dobrze się ogląda, gdy wreszcie przydarzy im się coś dobrego. Mickey zdecydowanie jest jednym z nich i nieważne, co on sam miałby na ten temat do powiedzenia. [Mateusz Piesowicz]

shameless0mickey

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13