8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Shades of Blue" (Fot. NBC)

Telewizje CBS i NBC podały daty swoich letnich premier. "Shades of Blue" z zamówieniem na 3. sezon. "Legion" i "The Affair" wśród seriali, które przenoszą się do Kalifornii. A oprócz tego "Mamuśka" i mnóstwo nowości.

1. NBC podaje daty swoich letnich premier. Telewizja NBC podała, kiedy wracają letnie programy reality, jak "America's Got Talent", a także seriale. 31 maja premierę będzie mieć 3. sezon "The Carmichael Show", a 22 czerwca 4. sezon "The Night Shift". 25 lipca wystartuje nowy serial "Midnight, Texas", a 16 sierpnia - "Marlon". W wakacje (10 sierpnia) premierę będzie mieć także "Saturday Night Live: Weekend Update" - spin-off "SNL".

2. "Shades of Blue" z zamówieniem na 3. sezon. NBC zamówiło 3. sezon "Shades of Blue", który będzie składał się z 10 odcinków.

3. "Mamuśka" bliska zamówienia dla 5. sezonu. To jeszcze nie jest oficjalna wiadomość, ale Deadline podaje, że CBS planuje zamówić 5. sezon sitcomu "Mamuśka".

4. Rachel Griffiths zagra w pilocie serialu NBC. Rachel Griffiths pojawi się w pilocie serialu medycznego Warrena Leighta, scenarzysty "Law & Order: SVU". Serial opowiada o szpitalu z Nowego Jorku, który staje się centrum akcji po weekendzie, w czasie którego przez miasto przechodzi huragan.

5. "Legion" i "The Affair" wśród seriali, które przenoszą się do Kalifornii. Kalifornia zaoferowała twórcom seriali atrakcyjne ulgi podatkowe i w efekcie do tego stanu przeniesiona zostanie produkcja "The OA", "Lucyfera", a także "Legionu" i "The Affair".

6. Timothy Hutton dołącza do obsady "Jacka Ryana". Timothy Hutton dostał rolę powracającą w amazonowym serialu "Tom Clancy's Jack Ryan". Premiera serialu w 2018 roku.

7. JoAnna Garcia Swisher w nowym serialu ABC. JoAnna Garcia Swisher dołączyła do obsady "The Gospel of Kevin". Zagra siostrę głównego bohatera.

8. CBS podaje daty swoich letnich premier. CBS podał, kiedy wracają letnie programy reality, jak "Big Brother", a także seriale. 29 czerwca powróci z 3. sezonem "Zoo". 12 lipca z kolei premierę będzie "Salvation" - apokaliptyczny thriller z asteroidą zmierzającą w kierunku Ziemi. W rolach głównych Jennifer Finnigan, Santiago Cabrera i Charlie Rowe.

REKLAMA