6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Twórcy "Gry o tron" obiecują smoki wielkości samolotów. MTV planuje reboot serialu "Scream". "Komisarz Maigret" będzie dziś wieczorem w Ale kino+. A oprócz tego "Prison Break", spin-off "The Goldbergs" i nie tylko.

1. Twórcy "Gry o tron" obiecują smoki wielkości samolotów. Smoki Daenerys co roku rosną i nie inaczej będzie tym razem. Reżyser "Gry o tron" Matt Shakman powiedział w rozmowie z "Entertainment Weekly", że teraz będą już wielkości... Boeinga 747 (czyli 70 metrów długości i 60 metrów rozpiętości skrzydeł). A największy będzie oczywiście Drogon.

2. MTV planuje reboot serialu "Scream". Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, "Scream" w 3. sezonie będzie zupełnie nowym serialem, z nową historią i inną obsadą. Willa Fitzgerald, która grała w serialu Emmę, dołączyła ostatnio do obsady pilota FOX-a - "Behind Enemy Lines". Inni aktorzy także mają pozwolenie na szukanie innej pracy.

3. Comedy Central zamawia pilot komedii o rodzeństwie. Comedy Central zamówiło pilot duetu producentów/scenarzystów "Saturday Night Live" - Chrisa Kelly'ego i Sarah Schneider. Serial opowiadać będzie o dorosłym rodzeństwie, które musi przewartościować całe swoje życie, kiedy ich 12-letni brat staje się sławny, nawet specjalnie się nie starając.

4. Nia Long w spin-offie "The Goldbergs". Nia Long dołączyła do obsady spin-offu "The Goldbergs", osadzonego w latach 90.

5. "Komisarz Maigret" dziś wieczorem w Ale kino+. Ale kino+ pokaże 20 i 27 marca o godz. 20:10 brytyjską miniserię kryminalną, w której Rowan Atkinson wciela się w komisarza Maigreta. Całość składa się z dwóch części - "Maigret zastawia sidła" oraz "Maigret i jego nieboszczyk". Więcej o nich przeczytacie w najnowszej Serialowej alternatywie.

6. Nowy plakat promujący powrót "Prison Break".

REKLAMA