"American Crime Story" znalazło swoją Donatellę Versace. Nie Lady Gaga, tylko Penelope Cruz!

Penelope Cruz w filmie "Vicky Cristina Barcelona"

Kolejne znane nazwisko z wielkiego ekranu wkrótce pojawi się na małym. Penelope Cruz zagra w 3. sezonie "American Crime Story".

Ryan Murphy to telewizyjny twórca, który najwyraźniej jest w stanie namówić do współpracy każdą gwiazdę. Do jego imponującego panteonu dołączyła Penelope Cruz. Hiszpańska aktorka, która zdobyła Oscara za rolę w filmie "Vicky Cristina Barcelona", wcieli się Donatellę Versace, siostrę zamordowanego projektanta mody Gianniego Versace, w serialu "Versace: American Crime Story".

Tak, tak, dobrze widzicie - Ryan Murphy obsadza już 3. sezon "American Crime Story". A Penelope Cruz wcale nie jest pierwszą osobą w obsadzie - wiemy już, że Edgar Ramirez zagra Gianniego, a Darren Criss wcieli się w jego zabójcę, Andrew Cunanana. Seria oparta będzie na książce "Vulgar Favors" Maureen Orth.

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Donatellę grać będzie Lady Gaga. Zaprzeczył im jednak sam Ryan Murphy, który wyjaśnił, że Gaga jest bardzo zajęta, bo nagrała nową płytę i rozpocznie tournee. Tymczasem taki serial jak "American Crime Story" wymaga obecności na planie przez około pięć miesięcy. Na dodatek w przypadku 3. sezonu w planach są zdjęcia w różnych miejscach świata. Dlatego w tym przypadku występ Gagi nie był możliwy.

Ekipa Ryana Murphy'ego pracuje teraz nad dwoma sezonami "American Crime Story" jednocześnie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zarówno "Katrinę", jak i "Versace" zobaczymy w 2018 roku.

REKLAMA