Powrót "Prison Break" coraz bliżej. Wentworth Miller opowiada o Michaelu i jego wielkich ucieczkach

"Prison Break" (Fot. FOX)

0

Na początku kwietnia powróci z nowymi odcinkami "Prison Break". Michael Scofield znów będzie uciekać, a na razie Wentworth Miller przypomina nam, za co tak uwielbialiśmy jego postać.

Składający się z 9 odcinków nowy sezon "Prison Break" rozpocznie się kilka lat po rzekomej śmierci Michaela (Wentworth Miller). Okazuje się, że była ona pozorowana - bohater pracował dla tajnej organizacji, przez którą wylądował w więzieniu w Jemenie. I nie przestał przy tym interesować się życiem swojej dawnej ukochanej i dziecka, oczywiście tak, żeby tego nie zauważyli.

Sara Tancredi (Sarah Wayne Callies) wychowuje obecnie syna Michaela wraz ze swoim nowym mężem (Mark Feuerstein). Kiedy pojawia się wiadomość, że Michael jednak może żyć, razem z Lincolnem (Dominic Purcell) zaczyna wprowadzać w życie ambitny plan ucieczki z więzienia. W serialu mają także powrócić T-Bag (Robert Knepper), C-Note (Rockmond Dunbar) i Sucre (Amaury Nolasco).

Premierę 5. sezonu "Prison Break" zaplanowano na 4 kwietnia, a w nowej zapowiedzi Wentworth Miller przypomina nam, skąd wziął się szał na jego serial i za co tak uwielbialiśmy postać Michaela.