7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Berlin Station" (Fot. Epix)

Ashley Judd w 2. sezonie "Berlin Station". Peter Sarsgaard w nowym serialu Hulu. History planuje serial o amerykańskich prezydentach. A oprócz tego "The Carmichael Show" i mnóstwo nowości.

1. Ashley Judd w 2. sezonie "Berlin Station". Ashley Judd dołączyła do obsady "Berlin Station". Zagra nową szefową placówki CIA w Berlinie.

2. Peter Sarsgaard w nowym serialu Hulu. Peter Sarsgaard zagra analityka CIA w "The Looming Tower", nowym serialu Hulu opowiadającym o 11 września.

3. W "The Carmichael Show" pojawi się słowo na N. "The Carmichael Show" planuje w tym sezonie odcinek dotykający kwestii rasowych. W odcinku przynajmniej kilka razy usłyszymy słowo na N, które nie zostanie wyedytowane.

4. Ricardo Chavira w nowym serialu CBS. Ricardo Chavira zastąpi Nestora Serrano w pilocie serialu "Mission Control" o astronautach i naukowcach NASA.

5. History planuje serial o amerykańskich prezydentach. History tworzy serial fabularny "The Commanders", opowiadający o amerykańskich prezydentach. Serial będzie antologią, której każdy sezon będzie traktował o innym prezydencie i jego administracji w najbardziej definiującym momencie. Na pierwszy ogień pójdą Ronald Reagan, Bill Clinton, Theodore Roosevelt, Thomas Jefferson i James Madison.

6. Amy Brenneman w nowym serialu CBS. Amy Brenneman zagra główną rolę w nowym serialu "The Get", opowiadającym o grupie dziennikarzy internetowych, którzy dociekają prawdy przy użyciu niekonwencjonalnych metod.

7. "Ksiądz" Wojciecha Smarzowskiego od dziś na ShowMaksie. "Komedia reklamowo-kryminalna z elementami kina moralnego niepokoju" - tak Wojciech Smarzowski określa swoją etiudę "Ksiądz", która dziś zadebiutowała w serwisie ShowMax. Tytułową rolę - księdza, którego spotyka kilka dziwnych przygód - gra Arkadiusz Jakubik. Na ShowMaksie pojawił się dziś także film "Dom zły" Smarzowskiego.

REKLAMA