7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Aktor z "The Knick" o szansach na 3. sezon. Koniec zdjęć do "The Defenders" i nowe logo serialu. Dłuższy teaser telewizyjnego sequela "To właśnie miłość". A oprócz tego "Black-ish", "Difficult People" i nie tylko.

1. Aktor z "The Knick" o szansach na 3. sezon. "The Knick" nie został nigdy oficjalnie skasowany, ale raczej już nie wróci. Chris Sullivan, czyli dawny serialowy Tom Cleary (a obecnie Toby z "This Is Us" - też nie rozpoznaliście?), powiedział w rozmowie z TVLine, że "słyszał, że serial jest zakończony". Podobno był plan, aby robić 3. sezon, ale nie udało się go zrealizować. Cinemax zamówiło scenariusz ewentualnej premiery 3. sezonu, a Steven Soderbergh jeszcze w zeszłym roku mówił, że chce go zrobić. Ale wszystko się przeciągało, aktorzy znaleźli pracę w nowym projektach i szanse na to, że "The Knick" wróci, są teraz bardzo małe.

2. Chris Brown pojawi się w "Black-ish". Chris Brown wystąpi w przyszłym tygodniu w "Black-ish" jako raper Rich Youngsta.

3. John Cho w 3. sezonie "Difficult People". John Cho dostał rolę powracającą w "Difficult People". Zobaczymy go w roli nowego chłopaka Billy'ego.

4. Dłuższy teaser telewizyjnego sequela "To właśnie miłość". Tym razem obsada żartuje na temat tego, kto najlepiej się postarzał.

5. David Boreanaz w nowym serialu CBS. David Boreanaz zastąpi Jima Caviezela w pilocie serialu CBS o Navy SEALs. Caviezel odszedł z powodu "różnic kreatywnych".

6. Katie McGrath z awansem w "Supergirl". Katie McGrath, czyli serialowa Lena Luthor", będzie w stałej obsadzie "Supergirl".

7. Zakończyły się zdjęcia do "The Defenders". Kilka dni temu zakończono zdjęcia do "The Defenders", a Elodie Yung (czyli netfliksowa Elektra), wrzuciła na Instagram fotkę z czapką, na której znajduje się aktualne logo serialu (trochę zmieniono czcionkę w porównaniu z poprzednim).

And that's a wrap for the Hyena!! #defenders

Post udostępniony przez ELODIE ⚡️YUNG (@e.l.o.d.i.e.y.u.n.g)

REKLAMA