Finałową rozgrywkę czas zacząć. Zobaczcie teaser i zdjęcia z 5. sezonu "Orphan Black"

"Orphan Black" (Fot. BBC America)

Wszystkie klony powracają na zdjęciach z finałowego sezonu "Orphan Black". Zobaczcie, jak wyglądają przygotowania do ostatecznej rozgrywki w serialu.

Przed nami piąty i zarazem finałowy sezon "Orphan Black". Pierwsze zdjęcia wypuszczone przez BBC America pokazują, że serial nie zapomni o nikim ze swoich licznych bohaterów. Mamy więc Sarę (Tatiana Maslany) w kilku wersjach, mamy Cosimę i Delphine (Evelyne Brochu) znowu razem, zmartwioną Kirę w rodzinnych objęciach, a także Rachel, Krystal, Arta (Kevin Hanchard), Scotta (Josh Vokey), Ferdinanda (James Frain) i dosłownie wszystkie najważniejsze postacie.

Klony grane przez Tatianę Maslany stoją przed swoimi ostatnimi serialowymi wyzwaniami, a jedno z nich stanowi oczywiście knująca jak zwykle Rachel. Sarah zrobi, co się będzie dało, żeby chronić rodzinę, powstrzymać członków ruchu Neolution, a także poznać dokładnie własną historię. W "Orphan Black" rozpocznie się gra o najwyższe stawki - dziewczyny będą wolne, jeśli wygrają, a jeśli przegrają, to czeka je marny koniec.

Serial wraca 10 czerwca.

orphan01

Felix (Jordan Gavaris), Sarah (Tatiana Maslany), Mrs. S (Maria Doyle Kennedy)

Rachel (Tatiana MAslany) and Ira (Ari Millen)

Mrs. S (Maria Doyle Kennedy), Sarah (Tatiana Maslany), and Kira (Skyler Wexler)

Donnie (Kristian Bruun), Alison (Tataina Maslany), and Felix (Jordan Gavaris)

Ferdinand (James Frain)

Rachel (Tatiana Maslany) and Sarah (Tatiana Maslany)

Delphine (Evelyne Brochu) and Cosima (Tatiana Maslany)

orphan09

REKLAMA