7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Knick" (Fot. Cinemax)

"The Knick" skasowany po dwóch sezonach. CBS zamówiło kolejne sezony 18 swoich produkcji. Felicity Smoak założy kostium superbohaterki. A oprócz tego "Westworld", "Lucyfer", netfliksowy serial o Jezusie i nie tylko.

1. Oficjalnie: "The Knick" skasowany po dwóch sezonach. Telewizja Cinemax potwierdziła, że nie będzie 3. sezonu "The Knick". Stacja zdecydowała się skupić na serialach akcji.

2. CBS zamówiło kolejne sezony 18 swoich produkcji. CBS zamówił kolejne sezony następujących seriali: "Bull", "MacGyver", "Kevin Can Wait", "Man With a Plan", "Superior Donuts", "Hawaii Five-0", "Blue Bloods", "NCIS: Los Angeles", "Madam Secretary", "Scorpion", "NCIS: New Orleans", "Life in Pieces", "Mom". Do tego dochodzą programy typu reality show: "Survivor", "60 Minutes" i "48 Hours", a także zamówione już wcześniej "The Big Bang Theory" i "NCIS". W tej osiemnastce brakuje "Criminal Minds", "2 Broke Girls", Elementary", "Code Black" i "Criminal Minds: Beyond Borders". Ale będzie jeszcze więcej zamówień.

3. Drugi sezon "Lucyfera" skrócony o 4 odcinki. FOX skrócił 2. sezon "Lucyfera" - 4 odcinki zostały przeniesione na jesień. To ma wydłużyć 3. sezon z 22 do 26 odcinków.

4. Eliza Dushku dołącza do obsady serialu "Bull". Eliza Dushku pojawi się w roli szefowej kancelarii prawnej zajmującej się sprawami kryminalnymi. W maju zobaczymy ją w 3 odcinkach, ale jest opcja, że od przyszłego sezonu dołączy do stałej obsady.

5. Talulah Riley z awansem w "Westworld". Talulah Riley, czyli Angela - pani, która powitała Williama w parku - będzie w stałej obsadzie 2. sezonu "Westworld". Serial wróci w 2018 roku.

6. Netflix pracuje nad serialem o Jezusie. Netflix tworzy serial "Messiah", za którym stoją Michael Petroni ("The Book Thief") oraz Mark Burnett i Roma Downey, duet, któremu zawdzięczamy "The Bible". Serial oficjalnie jeszcze nie ma zamówienia, ale już dostał 7,5 mln ulgi podatkowej od stanu Kalifornia.

7. Felicity Smoak założy kostium superbohaterki. Felicity pojawi się w kostiumie w przyszłym tygodniu w "Legends of Tomorrow".

REKLAMA