Kimmy Schmidt powraca! Pierwsze zdjęcia z 3. sezonu i lista gwiazd gościnnych

"Unbreakable Kimmy Schmidt" (Fot. Netflix)

0

W 3. sezonie do kolorowego świata "Unbreakable Kimmy Schmidt" dołączą m.in. Laura Dern i Maya Rudolph. Powrócą także nasi ulubieńcy z poprzednich sezonów, z Tiną Fey na czele.

"Unbreakable Kimmy Schmidt" wraca z 3. sezonem 19 maja, a na razie Netflix ujawnił jak zwykle fantastyczną listę gwiazd gościnnych oraz pierwsze zdjęcia z nowych odcinków. Nowe twarze w tym sezonie to m.in. Daveed Diggs, Laura Dern, Ray Liotta, Andrea Martin, Maya Rudolph i Rachel Dratch. Ponadto powrócą fantastyczni goście z poprzednich sezonów, w tym Anna Camp, Mike Carlsen, Josh Charles, David Cross, Amy Sedaris i Tina Fey.

Nie zabraknie też oczywiście Jona Hamma - jak pewnie pamiętacie, grany przez niego pastor/guru prosił Kimmy (Ellie Kemper) o rozwód pod koniec poprzedniej serii. Teraz ten wątek będzie kontynuowany, a poza tym na początku sezonu zobaczymy Titusa (Tituss Burgess) pędzącego na wyjątkowo ekscytujące przesłuchanie oraz Lillian (Carol Kane) zrywającą ze swoim chłopakiem, niejakim Robertem Durstem (Fred Armisen). Powróci też oczywiście Jane Krakowski w roli Jacqueline White.

kimmy01

kimmy02

kimmy03

kimmy04