8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

Wiadomo, kto pokaże w Polsce "American Gods". Laureat Oscara pojawi się w 4. sezonie "Peaky Blinders". "New Girl" ujawni, jak ma na imię Schmidt. A oprócz tego "Gra o tron", "Orange Is the New Black" i nie tylko.

1. "American Gods" w Polsce na Amazonie. Amazon Prime Video będzie dystrybutorem "American Gods" poza Stanami Zjednoczonymi. Lista krajów, w których serial pojawi się 1 maja na Amazonie, znajduje się poniżej - jest wśród nich Polska. "American Gods" ma także swój amazonowy profil twitterowy.

americangods-amazon

2. Adrien Brody w 4. sezonie "Peaky Blinders". Laureat Oscara Adrien Brody pojawi się w "Peaky Blinders". Szczegóły występu są trzymane w tajemnicy, Steven Knight zdradził jedynie, że to rola napisana specjalnie dla Brody'ego. Poza tym wiemy już, że 4. sezon serialu rozpocznie się od pewnego listu, który Tommy otrzyma w Wigilię. Po tym jak nasz bohater dojdzie do wniosku, że Peaky Blinders grozi marny koniec, rodzina Shelbych wróci na ulice Birmingham i rozpocznie walkę o przetrwanie.

3. Ryan Michelle Bathe w pilocie FOX-a. Ryan Michelle Bathe dołączyła do obsady pilota "Linda From HR". Aktorka zastąpi Angel Laketę Moore w roli młodej mamy, do której tytułowa Linda zgłosi się po pomoc.

4. Ekipie "Gry o tron" też nie podobała się akcja z lodem. Nikolaj Coster-Waldau zdradził, że dla ekipy "Gry o tron" oglądanie wideo z bryłą lodu, która nie chciała się stopić, było równie niezręczne co dla fanów.

5. NatGeo planuje serial wojskowy w świetnej obsadzie. Nowy projekt NatGeo to 8-odcinkowy miniserial "The Long Road Home", który opowie historię plutonu z Teksasu zaatakowanego w 2004 roku w Bagdadzie. W obsadzie znajdują się m.in. Kate Bosworth, Sarah Wayne Callies, Jason Ritter i Jeremy Sisto.

6. Matt Craven w serialu "Sharp Objects". Matt Craven dołączył do obsady nowego serialu HBO z Amy Adams w roli głównej. Zobaczymy go w roli szefa policji z małego miasteczka w Missouri.

7. Dziewczyny z "Orange Is the New Black" wzięły ślub. Samira Wiley poślubiła scenarzystkę Lauren Morelli.

8. "New Girl" zdradzi, jak ma na imię Schmidt. Jedna z największych tajemnic "New Girl" zostanie ujawniona w przedostatnim odcinku 6. sezonu.

REKLAMA