6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pretty Little Liars" (Fot. Freeform)

Dużo szczęśliwych zakończeń w finałowym sezonie "Pretty Little Liars". Eva Longoria i Demi Moore w teaserze powrotu "Empire". Ekipa "Gry o tron" nie wie, jak zakończy się serial. A oprócz tego "Crashing", "American Horror Story" i nie tylko.

1. Dużo szczęśliwych zakończeń w finałowym sezonie "Pretty Little Liars". Marlene King powiedziała podczas panelu na PaleyFest, że jeśli jakaś para powinna być razem, to tak właśnie będzie, przy czym oczywiście po drodze czeka nas jeszcze trochę zawirowań. W "Pretty Little Liars" nie zabraknie szczęśliwych zakończeń, ale wszystkie będą zasłużone.

Z kolei Sasha Pieterse zdradziła, że omal nie dostała roli Hanny, i przeczytała fragment scenariusza jako Hanna.

2. Czy Artie Lange został zwolniony z "Crashing"? Artie Lange i jego walka z uzależnieniami to ważna część pierwszych odcinków "Crashing". Ale możliwe, że więcej już tego nie zobaczymy. W zeszłym tygodniu komik ponownie został aresztowany m.in. za posiadanie heroiny i kokainy, a następnie opowiadał w mediach, że grozi mu więzienie i stracił pracę w "Crashing". Na co pojawiło się oświadczenie HBO, że nikt Lange'a z "Crashing" nie zwolnił. Dopiero zamówiono 2. sezon, jeszcze nie ma scenariuszy i nie wiadomo, kto ze znanych komików pojawi się na ekranie. Judd Apatow także potwierdził, że Lange nie został zwolniony. W tym momencie nie da się jednak powiedzieć, czy komik będzie w 2. sezonie.

3. Eva Longoria i Demi Moore w teaserze powrotu "Empire". Druga część 3. sezonu będzie wypełniona gwiazdami.

4. Sarah Paulson o tym, którą z postaci z "American Horror Story" chciałaby zagrać jeszcze raz. Podczas panelu "American Horror Story" na PaleyFest Sarah Paulson zdradziła, że gdyby mogła wcielić w się w którąś ze swoich postaci ponownie, prawdopodobnie wybrałaby Cordelię z "Coven". Wszystko dlatego, że widzieliśmy tę postać, jak nabierała mocy - Sarah Paulson chciałaby wiedzieć, jak te moce ją zmieniły.

5. Ekipa "Gry o tron" nie wie, jak zakończy się serial. Kit Harington zdradził w rozmowie z MovieFone, że nikt z aktorów z "Gry o tron" w tym momencie nie wie, jak zakończy się serial. Powiedział także, że dla aktorów to równie ekscytujące co dla fanów - on sam odlicza dni do tego momentu, kiedy dostanie nowe scenariusze.

6. Zdjęcia z nowego odcinka "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". Pojawiły się zdjęcia z odcinka "What If…" z 4 kwietnia, więcej znajdziecie tutaj.

BRETT DALTON

REKLAMA