7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Westworld" (Fot. HBO)

Twórcy "Westworld" o 2. sezonie i teoriach fanowskich. Bob Odenkirk mówi, że "Better Call Saul" przyspieszy. Aidan Gillen pojawi się w "Peaky Blinders". A oprócz tego "American Horror Story", "Bajer z Bel-Air" i nie tylko.

1. Twórcy "Westworld" o 2. sezonie i teoriach fanowskich. Ekipa "Westworld" pojawiła się na PaleyFest. Jonathan Nolan powiedział, że właśnie powstają scenariusze, ale nic nie zdradził na temat fabuły. Wiemy za to, że aby uniknąć opóźnień, tym razem postanowiono najpierw napisać całość i dopiero potem rozpocząć zdjęcia. Twórcy żartowali z teorii fanowskich - oznajmili m.in. że planują musical i że właśnie przepisują 3. odcinek, bo Reddit już rozgryzł główny twist. Powiedzieli także, że zaangażowanie fanów w social media czasem ich irytuje, kiedy odgadywane są kolejne zwroty akcji, ale i cieszy, bo to znaczy, że udało się coś napisać dobrze - wszystko do siebie pasuje w serialu. Kiedy zapytano ich o muzykę, Lisa Joy zdradziła, że ma pewien pomysł na mroczną przeróbkę piosenki z filmu dla dzieci, która być może znajdzie się w 2. sezonie "Westworld".

Na panelu pojawiły się pytania o Samurai World, ale twórcy byli bardzo tajemniczy. Powiedzieli jedynie, żebyśmy nie spodziewali się, że Ed Harris w swoim kapeluszu znajdzie się za chwilę w świecie samurajów. Poza tym raz jeszcze potwierdzono, że mieliśmy rację co do Maeve i jej przygody z finału.

2. Aidan Gillen pojawi się w "Peaky Blinders". Aidan Gillen, czyli Littlefinger z "Gry o tron", dołączył do obsady "Peaky Blinders" w 4. sezonie. Deadline pisze, że jest też szansa na powrót Charlotte Riley, serialowej May Carleton, trenerki koni.

3. Billy Eichner zagra w "American Horror Story". Billy Eichner pojawi się w roli powracającej w 7. sezonie "American Horror Story", którego motywem przewodnim będą wybory prezydenckie. Oprócz niego w obsadzie są już Sarah Paulson i Evan Peters.

4. Bob Odenkirk mówi, że "Better Call Saul" przyspieszy. Bob Odenkirk obiecuje, że w 3. sezonie "Better Call Saul" nabierze tempa. Aktor przyznał w rozmowie z brytyjskim "Radio Timesem", że on też już bardzo tego chce i że w pewnym momencie bał się, iż fani stracą zainteresowanie, jeśli serial będzie zbyt wolno posuwać się do przodu. Ale, jak wyjaśnił, to serial taki sam jak "Breaking Bad" - czyli najpierw układa domino, a potem wszystko zaczyna przewracać. I dopiero wydarzenia zaczynają coraz bardziej przyspieszać.

5. Hulu zamawia serial Sarah Silverman. Hulu zamówiło 10-odcinkowy serial "I Love You, America", którego twórczynią jest Sarah Silverman. W serialu będzie polityka, wymiana opinii, emocjonalne starcia, a także dużo humoru.

6. Gwiazda YouTube w obsadzie "Stitchers". Anna Akana (Miss 2059) dostała rolę powracającą w 3. sezonie "Stitchers".

7. Ekipa "Bajeru z Bel-Air" znów razem. Alfonso Ribeiro wrzucił na Instagram zdjęcie prawie całej dawnej obsady "Bajeru z Bel-Air" - są tutaj Tatyana Ali, Karyn Parsons, Daphne Maxwell Reid, Joseph Marcell, a także Will Smith. Brakuje Jamesa Avery'ego, który zmarł w 2014 roku.

Always amazing to spend an afternoon with my Fresh Prince family. Wishing that James Avery was still with us to make this complete.

Post udostępniony przez Alfonso Ribeiro (@therealalfonsoribeiro)

REKLAMA