6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Santa Clarita Diet" (Fot. Netflix)

0

"Santa Clarita Diet" z zamówieniem na 2. sezon. Koniec "The Mindy Project" po sześciu sezonach. "Time After Time" wyrzucone z ramówki. A oprócz tego "Opowieść podręcznej", "American Horror Story" i nie tylko.

1. "Santa Clarita Diet" wróci w przyszłym roku. Gotowi na drugie danie?

2. Koniec "The Mindy Project" po sześciu sezonach. Hulu zamówiło 6. sezon "The Mindy Project, który zarazem będzie już finałowy. Premiery możemy się spodziewać we wrześniu.

3. "Time After Time" wyrzucone z ramówki. Serial o podróżach w czasie wyleciał z ramówki ABC po zaledwie pięciu odcinkach z powodu niskiej oglądalności.

4. Michael Landes w pilocie komedii FOX-a. Michael Landes zastąpi Tima DeKaya w pilocie serialu komediowego "Linda From HR", w którym główną rolę gra Lauren Graham. To już kolejna zmiana w obsadzie tego serialu.

5. Hulu wypuści od razu trzy odcinki "Opowieści podręcznej". Premiera serialowej "Opowieści podręcznej" będzie składać się z trzech odcinków. Cały sezon liczyć ma 10 odcinków, kolejne będą pojawiać się co tydzień.

6. Sarah Paulson chce zagrać Kellyanne Conway w "American Horror Story". 7. sezon antologii Ryana Murphy'ego będzie straszył widzów wyborami prezydenckimi. Sarah Paulson mówi, że chętnie by zagrała Kellyanne Conway, doradczynię Donalda Trumpa.