Tak wygląda dziś ekipa "Buffy". Mamy mnóstwo zdjęć ze spotkania z okazji 20. rocznicy debiutu serialu

Ekipa "Buffy" po 20 latach (Fot. "Entertainment Weekly")

0

Aktorzy i twórcy serialu "Buffy: Postrach wampirów" spotkali się po 20 latach od debiutu serialu - i w efekcie social media zalało mnóstwo fantastycznych fotek.

"Buffy: Postrach wampirów" to jedna z tych cudownych produkcji młodzieżowych, który przypominają redaktorom Serialowej, jak to było mieć kilkanaście lat i patrzeć na pewne przełomy w telewizji. Serial o blondynce, która przebijała kołkiem wampiry, mieścił w sobie mnóstwo świeżych opowieści o przyjaźni, miłości i trudach okresu dorastania. Był też jednym z pierwszych, który pokazywał w atrakcyjny sposób wątki LGBT w młodzieżowym wydaniu.

10 marca minęło 20 lat od dnia, kiedy telewizja WB wyemitowała pierwszy odcinek i z tej okazji ekipa serialu spotkała się podczas sesji foto do magazynu "Entertainment Weekly". W sesji wzięli udział m.in. Sarah Michelle Gellar, David Boreanaz, Emma Caulfield, Seth Green, Alyson Hannigan, Kristine Sutherland, Charisma Carpenter i James Marsters a także twórca serialu Joss Whedon, który żartował, że to jak spotkanie klasowe po latach, tylko tutaj wszyscy wciąż wyglądają świetnie. Zdjęcia, które zalały Instagram, zdecydowanie to udowadniają.

Koniecznie też zobaczcie wideo z wypowiedziami aktorów, którzy przypominają, jaki niesamowity wpływ kiedyś miała "Buffy" na nastolatków i jak wiele trudnych tematów potrafiła zaprezentować w fajny sposób.

I love these goofballs! @sethgreen @emmacaulfieldofficial -@sarahmgellar #BuffyTheVampireSlayer #Buffy

Post udostępniony przez Entertainment Weekly (@entertainmentweekly)

We are family. -@sarahmgellar #BuffyTheVampireSlayer #Buffy

Post udostępniony przez Entertainment Weekly (@entertainmentweekly)

I will always be his little "Pet" @jamesmarstersof -@sarahmgellar #BuffyTheVampireSlayer #Buffy

Post udostępniony przez Entertainment Weekly (@entertainmentweekly)

Can you tell how happy these sisters are to be together?? @michelletrachtenberg -@sarahmgellar #BuffyTheVampireSlayer #Buffy

Post udostępniony przez Entertainment Weekly (@entertainmentweekly)