5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Guerrilla" (Fot. Sky Atlantic)

0

Niezła dostawa seriali na HBO GO w kwietniu. Rainn Wilson złoczyńcą w nowym "Star Treku". "The Big Bang Theory" z najsłabszą oglądalnością w historii. A oprócz tego "Doktor Who" i nowy superbohater CW.

1. Niezła dostawa seriali na HBO GO w kwietniu. Obok premier nowych sezonów "Veepa", "Pozostawionych" i "Doliny Krzemowej" na HBO GO pojawią się w tym miesiącu: cały 2. sezon węgierskiego "Złotego życia" (2 kwietnia), "Wymiar 404" (serial Hulu, o którym ostatnio pisaliśmy; pierwsze trzy odcinki 5 kwietnia, kolejne co tydzień), "Pan Avila" (cały 3. sezon, 8 kwietnia), "Klika" (czyli "Clique", brytyjski dramat psychologiczny o studentkach; pierwsze trzy odcinki 10 kwietnia), "Guerrilla" (premiera 14 kwietnia, czyli dwa dni przed USA) i "Biała księżniczka" (premiera 17 kwietnia).

2. Rainn Wilson złoczyńcą w nowym "Star Treku". Rainn Wilson dołączył do obsady "Star Trek: Discovery". Zobaczymy go w roli Harry'ego Mudda, międzygalaktycznego kryminalisty i charyzmatycznego przekręciarza, którego w oryginalnym Star Treku grał Roger C. Carmel.

3. "The Big Bang Theory" z najsłabszą oglądalnością w historii. 12,6 mln/2,5 Amerykanów obejrzało czwartkowy odcinek "The Big Bang Theory". To najgorsze demo w historii serialu.

4. Nowa towarzyszka Doktora Who będzie lesbijką. BBC ogłosiło, że w 10. sezonie "Doktora Who" przedstawi nam pierwszą towarzyszkę, która będzie postacią homoseksualną i nie będzie się z tym kryć. Pearl Mackie, która wciela się w Bill, powiedziała, że bardzo się cieszy, mogąc zagrać taką rolę, bo to ważne, żeby wszyscy ludzie mieli swoją reprezentację na ekranie.

5. CW przedstawia swojego nowego superbohatera. Black Lightning to nowy superbohater CW, w którego wciela się Cress Williams ("Hart of Dixie"). Pilot jest obecnie kręcony w Atlancie, a w maju dowiemy się, czy serial dostanie zamówienie.

black-lightning-costume-cw