"Wymiar 404" wygląda coraz dziwniej! Zobaczcie zdjęcia z nowego serialu Hulu w stylu "Black Mirror"

"Wymiar 404" (Fot. Hulu)

0

Hulu będzie mieć własną antologię z elementami science fiction w znakomitej obsadzie. Serial pojawi się już w przyszłym tygodniu w serwisie HBO GO, a już teraz możecie zobaczyć zdjęcia.

"Wymiar 404" ("Dimension 404") to nowy 6-odcinkowy serial science fiction od platformy Hulu. Zwiastun prezentowaliśmy kilka dni temu, teraz mamy trochę więcej informacji i zdjęcia. Wiadomo już także, że polska premiera będzie miała miejsce tuż po amerykańskiej - 5 kwietnia w serwisie HBO GO pojawią się trzy pierwsze odcinki, a następne będą wrzucane w kolejne środy.

Cóż to takiego ten "Wymiar 404"? W skrócie to produkcja zainspirowana internetowym błędem 404 i oddająca to, co się z nami dzieje, kiedy w środku nocy zawędrujemy na kraniec internetu. W każdym odcinku będziemy oglądać inną historię. Oficjalny polski opis serialu od HBO jest całkiem interesujący (zwłaszcza ta kostka mięsa zarządzająca tajemnicami Amerykanów):

Co by było, gdyby napoje energetyczne wywołały apokalipsę? Co by było, gdyby topowy analityk NSA był wielką, wszystkowiedzącą kostką mięsa o imieniu Bob? Twórcy produkcji starają się w każdym odcinku odpowiedzieć na nieprawdopodobne pytania i zarazem ukazać pełną niecodziennych historii stronę współczesnego internetu. Skrzyżowanie legendarnej "Strefy mroku" oraz "Po tamtej stronie", seriali, które na trwałe wpisały się w historię amerykańskiej kultury masowej.

Warto dodać, że - podobnie jak współczesna "Strefa mroku", czyli "Black Mirror" - "Wymiar 404" ma świetną obsadę. W serialu, który miksuje kino akcji z science fiction, komedią i horrorem, grają Mark Hamill, Patton Oswalt, Megan Mullally, Sarah Hyland, Joel McHale, Lea Michele, Robert Buckley, Ashley Rickards i Constance Wu. Twórcami są Will Campos ("Video Game High School") i Desmond Dolly ("RocketJump: The Show").

Zdjęcia pochodzą z 1. odcinka, w którym dwudziestokilkuletni bloger muzyczny spotyka świetną dziewczynę w internetowym serwisie randkowym MatchMaker (którego właściciela gra Joel McHale). Szybko jednak okazuje się, że coś z nią jest nie tak.

00_dimension_404_ep_01_001

01_dimension_404_ep_01_002

MatchMaker

MatchMaker

MatchMaker

MatchMaker

MatchMaker