Czas na największe zmartwychwstanie tej wiosny! Oto pierwsze 5 minut powrotu "Skazanego na śmierć"

"Prison Break" (Fot. FOX)

Co się działo przez ostatnie lata z Lincolnem? Co robił T-Bag? I gdzie jest Michael? Zobaczcie fragment premiery nowego sezonu "Skazanego na śmierć".

Składający się z 9 odcinków nowy sezon "Skazanego na śmierć" rozpocznie się kilka lat po rzekomej śmierci Michaela (Wentworth Miller). Okazuje się, że była ona pozorowana - bohater pracował dla tajnej organizacji, przez którą wylądował w więzieniu w Jemenie. I nie przestał przy tym interesować się życiem swojej dawnej ukochanej i dziecka, oczywiście tak, żeby tego nie zauważyli.

Sara Tancredi (Sarah Wayne Callies) wychowuje obecnie syna Michaela wraz ze swoim nowym mężem (Mark Feuerstein). Kiedy pojawia się wiadomość, że Michael jednak może żyć, razem z Lincolnem (Dominic Purcell) zaczyna wprowadzać w życie ambitny plan ucieczki z więzienia. W serialu mają także powrócić T-Bag (Robert Knepper), C-Note (Rockmond Dunbar) i Sucre (Amaury Nolasco).

A jak ten wielki powrót się zacznie, możecie zobaczyć już teraz. Michael przemawia do nas zza grobu, T-Bag wychodzi z więzienia i dostaje tajemniczy list, a Lincoln nie może uwierzyć własnym oczom. Ale to się dzieje naprawdę - serial już dziś wraca w USA, a w Polsce premierę nowego sezonu pokaże 14 kwietnia Canal+. Polski tytuł to "Skazany na śmierć: Sequel".

REKLAMA