7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Seria niefortunnych zdarzeń" (Fot. Netflix)

"Seria niefortunnych zdarzeń" ma już zamówienie na 3. sezon. Powstanie serialowa "Noc oczyszczenia". Nie będzie 4. sezonu "Man Seeking Woman". A oprócz tego "Broadchurch", "Ania", "Colony" i nie tylko.

1. "Seria niefortunnych zdarzeń" ma już zamówienie na 3. sezon. TVLine podało, że Netflix zamówił 3. sezon "Serii niefortunnych zdarzeń". Informacja jest nieoficjalna - nie ma potwierdzenia od Netfliksa, ale o planach na 3. sezon wypowiadał się już wcześniej w wywiadach Daniel Handler, autor książek i producent serialu.

2. "Colony" z zamówieniem na 3. sezon. USA Network zamówiło 3. sezon "Colony". Finał 2. sezonu w najbliższy czwartek.

3. Powstanie serialowa "Noc oczyszczenia". Deadline podaje, że wytwórnia Blumhouse, która uruchomiła własne studio, stworzy serialową wersję "Nocy oczyszczenia".

4. To już koniec "Man Seeking Woman". Telewizja FXX skasowała po trzech sezonach komedię "Man Seeking Woman".

5. "Broadchurch" wraca dziś w Ale kino+. Dziś o godz. 20:10 Ale kino+ pokaże dwa pierwsze odcinki 3. sezonu "Broadchurch". To już finałowy sezon - David Tennant i Olivia Colman powracają jako detektywi Alec Hardy i Ellie Miller, by rozwiązać sprawę napaści seksualnej.

6. Minimalistyczny plakat serialowej "Opowieści podręcznej". Kobieta, czyli przedmiot - mówi plakat nowego serialu Hulu na podstawie książki Margaret Atwood.

thehandmaidstale1-embed

7. Netflix wypuścił zwiastun i plakat "Ani". Serial o sympatycznym rudzielcu pojawi się na Netfliksie 12 maja.

Anne_US

REKLAMA