13 serialowych nowości, które zobaczymy w kwietniu

"The Handmaid's Tale" (Fot. Hulu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

W kwietniu debiutuje "Opowieść podręcznej" i "Amerykańscy bogowie", a także "Guerrilla", "The Son" czy "Girlboss". Zapraszamy na drugą część kwietniowego rozkładu jazdy - pierwszą, czyli serialowe powroty znajdziecie tutaj.

"Wymiar 404" - 4 kwietnia w USA, 5 kwietnia w Polsce na HBO GO

"Wymiar 404" ("Dimension 404") to nowy 6-odcinkowy serial science fiction od platformy Hulu. Produkcja zainspirowana jest internetowym błędem 404 i opowiada o tym, co się z nami dzieje, kiedy w środku nocy zawędrujemy na kraniec internetu. W każdym odcinku będziemy oglądać inną historię. Oficjalny polski opis serialu od HBO prezentuje się tak:

Co by było, gdyby napoje energetyczne wywołały apokalipsę? Co by było, gdyby topowy analityk NSA był wielką, wszystkowiedzącą kostką mięsa o imieniu Bob? Twórcy produkcji starają się w każdym odcinku odpowiedzieć na nieprawdopodobne pytania i zarazem ukazać pełną niecodziennych historii stronę współczesnego internetu. Skrzyżowanie legendarnej "Strefy mroku" oraz "Po tamtej stronie", seriali, które na trwałe wpisały się w historię amerykańskiej kultury masowej.

Podobnie jak współczesna "Strefa mroku", czyli "Black Mirror", "Wymiar 404" ma świetną obsadę. W serialu, który miksuje kino akcji z science fiction, komedią i horrorem, grają Mark Hamill, Patton Oswalt, Megan Mullally, Sarah Hyland, Joel McHale, Lea Michele, Robert Buckley, Ashley Rickards i Constance Wu. Twórcami są Will Campos ("Video Game High School") i Desmond Dolly ("RocketJump: The Show").

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
REKLAMA