7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Prison Break" (Fot. FOX)

0

Więcej odcinków "Will & Grace". Nie najlepsza oglądalność powrotu "Prison Break". Tyler Posey w obsadzie "Jane the Virgin". A oprócz tego "Pozostawieni", "Crazy Ex-Girlfriend" i nie tylko.

1. Więcej odcinków "Will & Grace". NBC zwiększyło zamówienie dla nowego sezonu "Will & Grace" z 10 do 12 odcinków.

2. Tyler Posey w obsadzie "Jane the Virgin". Tyler Posey z "Teen Wolfa" pojawi się w finale 3. sezonu "Jane the Virgin" i powróci także w 4. sezonie. Nie podano, kogo zagra, ale możliwe, że to właśnie on jest tajemniczą pierwszą miłością głównej bohaterki.

3. Duet z "Crazy Ex-Girlfriend" z awansem do stałej obsady. David Hull (czyli White Josh) i Scott Michael Foster (Nathaniel) będą w stałej obsadzie 3. sezonu "Crazy Ex-Girlfriend".

4. Nie najlepsza oglądalność powrotu "Prison Break". 3,83 mln/1,5 - taką oglądalność miała premiera nowego sezonu "Prison Break" w USA. To nie najlepszy wynik, ale TVLine zauważa, że i tak lepszy od finału 4. sezonu (3,3 mln/1,2). Słabo wypadł też w FOX-ie finał 6. sezonu "New Girl" (2 mln/0,9), co oznacza, że maleją szanse na dalsze zamówienie.

5. "Brockmire" z zamówieniem na 2. sezon. Tuż przed telewizyjną premierą nowego serialu komediowego "Brockmire" IFC zamówiło jego 2. sezon. Pilota serialu obejrzało w internecie (jeszcze przed debiutem w TV) 2,3 mln osób.

6. Damon Lindelof obiecuje: żadnych spin-offów "Pozostawionych". Damon Lindelof powiedział, że nie ma możliwości, aby "Pozostawieni" dostali spin-off - to już koniec, przed nami finałowy sezon i niczego więcej nie ma w planach.

7. "The A Word" wróci w tym roku. "The A Word" powróci do BBC z 2. sezonem jesienią 2017.