6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

Nominacje do MTV Movie & TV Awards. Janet McTeer w 2. sezonie "Jessiki Jones". Billie Lourd w 7. sezonie "American Horror Story". A oprócz tego "Arrow", "Goliath" i nie tylko.

1. Janet McTeer w 2. sezonie "Jessiki Jones". Janet McTeer dołączyła do obsady 2. sezonu "Jessiki Jones". Zobaczymy ją w roli kogoś, kto będzie mieć duży wpływ na życie głównej bohaterki.

2. Nominacje do MTV Movie & TV Awards. Wśród nominowanych w kategorii Serial roku znajdują się "Atlanta", "Game of Thrones", "Insecure", "Pretty Little Liars", "Stranger Things" i "This Is Us". Pozostałe kategorie wypadają jeszcze dziwniej - całą listę znajdziecie tutaj.

3. Billie Lourd w 7. sezonie "American Horror Story". Znana ze "Scream Queens" Billie Lourd dołączyła do obsady 7. sezonu "American Horror Story", którego motywem przewodnim będą amerykańskie wybory prezydenckie.

4. Osric Chau z awansem w "Dirk Gently's Holistic Detective Agency". Osric Chau, czyli serialowy Vogel, będzie w stałej obsadzie 2. sezonu serialu o nietypowym detektywie.

5. Walter Hill reżyserem "Goliatha". Walter Hill wyreżyseruje dwa odcinki 2. sezonu "Goliatha" - premierę i finał sezonu.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Arrow". Pojawiły się foty z odcinka "Arrow" z 26 kwietnia, w którym bohaterowie będą szukać Adriana Chase'a. Problem w tym, że będą kłócić się o szczegóły - Stephen Amell mówi, że ten odcinek to praktycznie Team Arrow vs. Team Felicity.

arrow01

arrow02

arrow03

REKLAMA