7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Still Star-Crossed" (Fot. ABC)

0

"Still Star-Crossed" od Shondalandu z datą premiery. Nowe zdjęcia z 3. sezonu "Outlandera". Seriale na Festiwalu w Cannes. A oprócz tego również m. in."Brooklyn 9-9", "Rozwód" i "Arrow".

1. ABC ogłasza daty kolejnych premier. Telewizja ABC podała daty swoich letnich premier, wśród których znalazły się serialowe nowości. "Still Star-Crossed", czyli kontynuacja "Romea i Julii" wyprodukowana przez Shondaland zadebiutuje 29 maja, a kryminał "Somewhere Between" pojawi się 24 lipca. Wcześniej ogłoszono, że 17 maja odbędzie się premiera komedii "Downward Dog".

2. Ryan Phillippe w finale "Brooklyn 9-9". Aktor znany z serialu "Shooter" pojawi się w godzinnym finale 4. sezonu "Brooklyn 9-9" jako Milton, potencjalny obiekt zainteresowania Giny (Chelsea Peretti).

3. Steven Pasquale w 2. sezonie "Rozwodu". Steven Pasquale ("Rescue Me") dostał powracającą rolę w 2. sezonie "Rozwodu" od HBO. Zagra Andrew, przyjaciela Nicka (Tracy Letts), który zacznie spotykać się z Frances (Sarah Jessica Parker).

4. "The Arrangement" z 2. sezonem. Telewizja E! zamówiła 2. sezon "The Arrangement", serialu o gwiazdorskich związkach.

5. Awanse w obsadzie "Arrow". Rick Gonzalez i Juliana Harkavy, czyli Wild Dog i nowa Black Canary, znajdą się w stałej obsadzie serialu CW w 6. sezonie.

6. Seriale na Festiwalu Filmowym w Cannes. Seriale wkraczają na filmowe salony. Podczas zbliżającej się, 70. edycji Festiwalu w Cannes (17-28 maja), odbędzie się premierowy pokaz dwóch odcinków nowego sezonu "Miasteczka Twin Peaks". W całości zostanie natomiast pokazany 2. sezon "Top of the Lake".

7. Nowe zdjęcia z 3. sezonu "Outlandera". W niedzielę ma się pojawić zwiastun, a na razie stacja Starz wypuściła nowe zdjęcia z 3. sezonu "Outlandera". Premiera we wrześniu.

outlander1

outlander2